Dying Light 2 sonu hakkında ne yapılabilir?

Eğer şansınız var ise son kayıt noktasından yükleyip diğer sonu alın o zaman. Bende The Walking Dead season 2 oyununun finalinde yaptığım seçimden dolayı etkilenmiştim fakat aynı günün akşamı Spider-Man Miles Morales çıkınca unutmuştum. Kafanızı daha çok sevdiğiniz bir şeye verin belki o zaman unutursunuz.

Öyle yapmayı düşündüm ama ilk seçimim bu sonuçta, o yüzden tekrar yapmayı düşünmeyip sildim oyunu. Aklımda farklı bir oyunda yok şu an Xbox üzerinden oynuyorum. Umarım kısa zamanda unutabilirim. Ben bu tarz küçük şeyleri çok kafama takıyorum ve üzülüyorum.

@NotAKnightAnymore cidden şu an ne yapmalıyım bilmiyorum ya, yatacağım şimdi ama her aklıma geldiğinde üzülüceğim şu anda bu.

Son düzenleme:
Öyle yapmayı düşündüm ama ilk seçimim bu sonuçta, o yüzden tekrar yapmayı düşünmeyip sildim oyunu. Aklımda farklı bir oyunda yok şu an Xbox üzerinden oynuyorum. Umarım kısa zamanda unutabilirim. Ben bu tarz küçük şeyleri çok kafama takıyorum ve üzülüyorum.

@NotAKnightAnymore cidden şu an ne yapmalıyım bilmiyorum ya, yatacağım şimdi ama her aklıma geldiğinde üzülüceğim şu anda bu.
Üzülmeyin hocam bir gün dünyayı zombiler işgal ederse o zaman düzeltirsiniz sonu.

Alt tarafı bir oyun hocam. Hemde senaryo anlamında çokta kaliteli olmayan bir oyun. Şahsen beni ağlattı dediğim RDR2'de bile sizin gibi hissetmemiştim o yüzden ne yapmalısınız bende bilmiyorum.

Moderatör de ne yapılabilir demiş böyle yazmamıştım aslında.

Siz en azından çok takmamışsınız kafaya, benim şu an sesim titriyor o kadar üzüldüm ki, şehirdeki çocuklar falan aklıma geliyor.
Sesi titreyecek kadar nasıl üzülebiliyorsunuz hocam oyun bu, en üzüldüğüm oyunda bile aga be der, bir kaç saat etkisinde kalır geçerim sonra :D

Siz DL2'ye biraz fazla bağlanmışsınız sanırım. Farklı şeylere odaklanın unutursunuz. Bana göre parkur mekanikleri dışında boş bir oyundu.

Bilmiyorum bana her şeyi ile güzel geldi ve fazla taktım. Umarım yarına geçer bu üzüntü.

Sesi titreyecek kadar nasıl üzülebiliyorsunuz hocam oyun bu, en üzüldüğüm oyunda bile aga be der, birkaç saat etkisinde kalır geçerim sonra :D

Ben küçük şeyleri çok takıyorum hocam, geçen evin önünde annesi olmayan yavru kedi ağlıyor diye saatlerce ağlamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı