Dying Light 2 sorunsuz çalışan Türkçe yama önerisi

pcmağduru1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam oyunu korsan oynuyorum internetten indirdiğim bir yamayı kurdum fakat Bloody ties görevi ve yeni gelen gece koşucuları görevlerinde alt yazı gözükmüyor gözüken bir Türkçe yamayı nereden bulabilirim?

Arkadaşlar selam oyunu korsan oynuyorum internetten indirdiğim bir yamayı kurdum fakat Bloody ties görevi ve yeni gelen gece koşucuları görevlerinde alt yazı gözükmüyor gözüken bir Türkçe yamayı nereden bulabilirim?
Genel olarak, oyun-ceviri, turkce-yama.com gibi sitelerden indiriyorlar yamayı. siz nereden indirdiniz bilmiyorum ama, bu dediğim siteler genelde sorunsuz çalışıyor.

Oyunun eski bir sürümünü kullanıyor olabilirsin. Güncel bir sürümü, Reloaded Edition olarak isimlendirilen sürümü indirirsen muhtemelen Bloody Ties DLC'sini de sorunsuz bir şekilde Türkçe oynayabilirsin.

Arkadaş indirdiğiniz Torrent sürümlerine dikkat etseniz dil dosyası diye böyle gezmeyeceksiniz gereksiz yere. Oyunun zaten hiçbir Torrent'inde özellikle Türkçeyi veya diğer dilleri silen bir versiyon paylaşılmıyor. Sadece Repack sürümlerinde seslendirme dosyaları silinir o da yer kapladığı için.

Geri
Yukarı