Dying Light 2 Türkçe yama

Ahmetcan6767

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Dying Light 2 yüklem Torrent'ten Türkçe dil için internetteki seçenekleri yapmaya çalışıyorum fakat steam_api not defterinde açınca saçma sapan harfler çıkıyor Çince mi desem Rusça mı? Orada launge kısmını bulamıyorum. Dil değiştirmek için herkesteki gibi değil o kısım bende farklı. Bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun zaten normalde türkçe, korsan olması farketmez ki? Konu hakkında bilgim yok ama korsan diye destek vermeyip steam offline hesap linki atmanız da baya komik, onun korsandan ne farkı var?

Oyun zaten normalde Türkçe, korsan olması fark etmez ki? Konu hakkında bilgim yok ama korsan diye destek vermeyip Steam offline hesap linki atmanız da bayağı komik, onun korsandan ne farkı var?

Üç aşağı beş yukarı aynı şey olduğunu düşünüyorum bende hocam. Tek farklı bilgisayarınıza ne olduğu belirsiz bir şey yüklememiş oluyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar, Dying Light 2 yüklem Torrent'ten Türkçe dil için internetteki seçenekleri yapmaya çalışıyorum fakat steam_api not defterinde açınca saçma sapan harfler çıkıyor Çince mi desem Rusça mı? Orada launge kısmını bulamıyorum. Dil değiştirmek için herkesteki gibi değil o kısım bende farklı. Bir çözümü var mıdır?

İndirdiğiniz yere yorum veya mail yoluyla sorarsanız bilgi verirler. Korsan oyun konusunda buradan bir bilgi alabileceğinizi pek zannetmiyorum.

Korsan oyun oynamak farklı, paylaşımlı hesap almak farklıdır. Birisinde kullandığın ürün illegaldir diğerinde kullanırken uyguladığın yol. Zaten ana hesap takıntısı olmayıp sadece oyunu oynamak isteyen gidip oyuna 600TL 700TL vermiyor 10-15TL verip oynuyor.

@Ahmetcan6767 Şu videoda ve şu konuda gösteriyor. Yanlış dosyayı açmışsın.

Kardeş oyun şuan Steam da ücretsiz gir al.

Yeni konular

Geri
Yukarı