Dying Light 2: Stay Human: Bloody Ties tanıtım fragmanı yayımlandı

Shadow Ace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dying Light 2 Blood Ties.jpg

Dying Light 2: Stay Human: Bloody Ties isimli ilk genişleme paketini (DLC)'yi duyurdu Gamescom açılış gecesi yayını, 23 Ağustos'ta yapılacak ve sunucu Geoff Keighley, genişlemenin gösteri sırasında yayınlaycağını onayladı. Gamescom açılış gecesi canlı kesinlikle dolu bir gösteri olacak. Keighley'e göre, kabaca iki saat sürecek ve bazı “harika sürprizler” içerecek. Gösteri için The Callisto Protocol, High on Life, Hogwarts Legacy ve Sonic Frontiers gibi oyunlar da dahil olmak üzere birçok oyun onaylandı.

Paketin çıkacağı tarih: Eylül'de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dead island 2 belki gamescom gorebiliriz soylentiler var bir de bu yıl sonunda çıkacak deniyor.
Hocam benim içimde çıkmayacak ümidi var, sızıntı olsa da bir zamandan sonra sıkıyor hep üstüne bir şeyler atılıyor. Ama çıkarsa çok tutar mı? orası da muamma bana kalırsa tabi bu benim kendi düşüncem.

Hocam benim içimde çıkmayacak ümidi var, sızıntı olsa da bir zamandan sonra sıkıyor hep üstüne bir şeyler atılıyor. Ama çıkarsa çok tutar mı? Orası da muamma bana kalırsa tabii bu benim kendi düşüncem.

Belli olmaz sandığımızdan çok daha güzel bir oyun gelir belki zaten benim de çıkacağindan pek umidim yok ama işte bu gamescomda her şey belli olacak.

Geri
Yukarı