Çözüldü Dying Light 2 tesisler oyunun sonunu değiştiriyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
3 afetzedelere tesis atadım. 2 tane de BM'lere. Oyun sonuna herhangi bir etkisi oluyor mu? Kalanları hangisine atamalıyım?

Son düzenleme:
Tek etkileri haritada değişiklikler oluyor o kadar. Hikayeyi seçimleriniz etkiler.

Bazı sitelerde hikayeyi etkiliyor yazıyordu da korkmuştum. Sağ olun hocam. Peki kalanları hangisine atamalıyım sizce? Ben afetzedelerden yanayım.

Bazı sitelerde hikayeyi etkiliyor yazıyordu da korkmuştum. Sağ olun hocam. Peki kalanları hangisine atamalıyım sizce? Ben afetzedelerden yanayım.
Siz bilirsiniz. Afetzedelere atarsanız genelde haritada ulaşımınız biraz daha hızlanıyor parkur ile. Muhafızlar da daha çok savunma ve saldırı açısından etkisi oluyor ancak ben çok kullanmıyorum. Kullanmadığım halde muhafızlara atıyorum nedense.

Crossbow (Tatar Yayı) almak için 2 tane daha BM'e verebilirsiniz. Sabit bir seviyesi yok, seviyenizle beraber yükseldiği için hasarı her seviye aldığınızda artıyor.
Genel olarak BM savaşırken işinize yarayacak şeyler, Afetzedeler ise parkur için yardımcı şeyler veriyorlar. Günün sonunda neyi seçeceğiniz size kalmış.

İnternette birinin Su Kulelerini Afetzedeler'e, Elektrik İstasyonları'nı BM'e verdiğini okumuştum. Dağılım 4 BM, 3 Afetzede oluyor bu şekilde.

Peki ikisini de son seviye yapabiliyor muyum?
İki tarafı da son (7) seviyeye getirmekten bahsediyorsanız, hayır. Oyunda bunun için yeterli bina yok. Bir tarafı diğerine tercih edip, bütün binaları ona vermeniz gerekiyor. @Godlixy

Son düzenleme:
Crossbow (tatar yayı) almak için 2 tane daha BM'e verebilirsiniz. Sabit bir seviyesi olmadığı, seviyenizle beraber yükseldiği için hasarı her seviye aldığınızda yükseliyor.
Genel olarak BM savaşırken işinize yarayacak şeyler, afetzedeler ise parkur için yardımcı şeyler veriyorlar. Günün sonunda neyi seçeceğiniz size kalmış.

Peki ikisini de son seviye yapabiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı