Dying Light 2 vs Cyberpunk 2077 vs GoW 2018

Zalyat1914

Picopat
Daha fazla  
Steam'de sadece birini alabilirim 240 TL'm var. GoW'un 3. saatine kadar oynamıştım. Dying Light 2'nin çeyreğini oynamıştım. Ve bu iki oyunu da çok sevdim. Cyberpunk 2077'i ise hiç oynamadım. Diğerleri kadar da ilgimi çekmedi. Aslında fiyatı en uygun olan o ama. GoW ve dting ljght 2 en yüksek indirimine girmiş ayrıca. Bu bütçeyle bu 3 oyundan hangisini alırdınız? Sadece Steam'den alınacak.

Steam'de sadece birini alabilirim 240 TL'm var. GoW'un 3. saatine kadar oynamıştım. Dying Light 2'nin çeyreğini oynamıştım. Ve bu iki oyunu da çok sevdim. Cyberpunk 2077'i ise hiç oynamadım. Diğerleri kadar da ilgimi çekmedi. Aslında fiyatı en uygun olan o ama. GoW ve dting ljght 2 en yüksek indirimine girmiş ayrıca. Bu bütçeyle bu 3 oyundan hangisini alırdınız? Sadece Steam'den alınacak.
Kesinlikle Cyberpunk 2077 diyorum.

Eger GoW da karar kılarsanız Voidu'dan almanızı öneririm indirim koduyla birlikte 172 liraya geliyor Steam key olarak.

Kesinlikle Cyberpunk 2077 diyorum.
Ya optimizasyonu iyi değil ve bilmiyorum nasıl değerler alırım? Sistemimi de şuraya bırakayım.:
i5 10200h
3050(90W)
16gb çift kanal 3200mhz bellek

Eger GoW da karar kılarsanız Voidu'dan almanızı öneririm indirim koduyla birlikte 172 liraya geliyor Steam key olarak.
Dediğim gibi sadece steamden alacağım.

Başka önerileriniz var mı? @babypluto ? Eğer cyberpunk alırsam kalan 120 lirayla napayım?

Ya optimizasyonu iyi değil ve bilmiyorum nasıl değerler alırım? Sistemimi de şuraya bırakayım:
i5 10200H.
3050(90W)
16 GB çift kanal 3200MHz bellek.

Dediğim gibi sadece Steam'den alacağım.

Başka önerileriniz var mı? @babypluto? Eğer Cyberpunk alırsam kalan 120 lirayla napayım?

Celeste bakmanızı öneririm 7 lira gibi bir fiyatı var indie bir oyun gayet kaliteli bir yapim.

Geri
Yukarı