Cyberpunk 2077 vs Dying Light 2

@Oğulcan.DLL Neresi komik kanka? Optimize sorunu var diye kötü mü oldu. Git adam gibi PC al. Şu an mis gibi oyun ayrıca Witcher 3 en iyi oyunlardan Dying Light 2 kim Witcher 3 yanında.

Kanka ben artık Cyberpunk'ın ne kadar rezil bir oyun olduğunu size anlatmaktan yoruldum. Oyunun çıkma sürecinde CD Project Red'in ne denli dolandırıcılıklar yaptığını da size anlatmaktan dilimde tüy bitti gerçekten hiçbir şeyi hak etmiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ben artık Cyberpunk'ın ne kadar rezil bir oyun olduğunu size anlatmaktan yoruldum. Oyunun çıkma sürecinde CD Project Red'in ne denli dolandırıcılıklar yaptığını da size anlatmaktan dilimde tüy bitti gerçekten hiçbir şeyi hak etmiyorsunuz.
Senin anlattığının ne önemi var ki ben oyunu oynayıp güzel vakit geçirebiliyorsam gerisine takılmam.

Arkadaşlar, hem Cyberpunk 2077 hem de Dying Light 2 indirime girmiş fakat hangisini alacağımı kestiremedim. Oyunu oynayanlar veya bilenler hangisinin daha iyi olduğunu söyler misiniz? Akan hikayeli oyunları ve açık dünya oyunlarını severim. Cevap verirseniz çok teşekkür ederim.
Dying Light 2 - 174 TL.
Cyberpunk 2077 - 124 TL
Cyberpunk 2077'nin buglı çıkışı dışında bence tam anlamıyla baş yapıt. Hikayesi ve karakterleri gerçekten çok etkiledi beni, oynanış olarak ta vuruş hissiyatını, çeşitliliğini gayet başarıkı buldum bu sebeplerden ötürü ilk beşime sokarım. Dying Lught 2 oynamadım, yorum yapamayacağım ama oyun hakkında gördüklerim, duyduklarım bu seviyede olacağını pek düşündürtmüyor ama dediğim gibi bilmiyorum, oynamadım.

4K kartım var 1080p kartınla benim FPS'imi kıyaslıyorsun, Ray Tracing ve DLSS kalite modunda 45 FPS alıyorum. Oyun genel anlamıyla sorunlu zaten. 9 saatte de bitirdim, normal mod.
Hocam yan görev yaptınız mı? Ana senaryoda yeni finaller açıyor. Ve rtx kapamanızı tavsiye ederim, zaten fark etmiyor çok fazla. Ve NVIDIA destekli oyunlarda dlss açmazsan fps sınırlandırılıyor gibi hissediyorum. Bu NVIDIA destekli çoğu oyunda var maalesef.

Şahsen ben olsam o an hangisi canımı çekiyor onu alırdım. İkisi de alanında iyi oyunlar ama temaları farklı. Hangi evrene daha çok girmek istiyorsan onu al.( DL 2 nin hakkının yendiğini düşünüyorum.)

Dying Light 2 ve Cyberpunk'u 2 kere bitirdim. Benim tercihim burada dying light 2 olurdu. Cyberpunk kötü bir oyun değil ama dying light 2 bana daha çok zevk verdi.

İkisinide %100 yada %100'e yakın şekilde bitirdim. Dying Light'ın ilk oyunu benim için efsane. İkinci oyunda çok güzel olmuş ama ilk Dying Light kadar değil. Ve Cyberpunk'la kıyaslayınca bence Cyberpunk çok daha iyi bir oyun. Oynama süresi olarakta çok daha uzun olduğunu söyleyebilirim. Yinede iki oyunda oynanmalı bence.

Dl2 tercih ederim. Aslında iki oyunda bir ton şey vadedip çıkışında resmen sıçtılar. Ama parkuru ve vuruş hissi bile DL2 tercih etmem için yeterli. Gerçi Techland CD project kadar dolandırmadı milleti, insanlar çabuk unutuyor bu rezillikleri.

Geri
Yukarı