Dying Light 2 vs Days Gone

Days Gone oynamadım yine onu tercih ederim. Diğerinin biri oynayamadım bile. Hemen sildim.

Days gone aldım arkadaşlar memnunum oyun güzel ilerliyor.Zam gelmezse DL2 de alacağım.

Konu zaten vuruş hissiyatı ve mekanikler değil.Onlara lafım yok zaten.Herkes hikaye bekliyordu.Daha iyi bir hikayesi olsaydı çok daha iyi bir oyun olabilirdi.

Dl2 yide öneririm Days Gone ne kadar daha güzelde olsa. DL2 de güzel zaman geçirtir. Sırf 1. oyunun hatrına oynanır yani en azından.

Dying light 1 den sonra 2 nin renk paleti menüsü falan çok kötü geldi bana. 2 saat oynayıp bıraktım sıkıldım. Days gone en azından bir hikaye, motor vs. biraz daha farklı şeyler sunuyor sanki. Ben days gone'ı tercih ederdim ikisi arasından.

3 oyunuda %100 bitirdim. Bunlar kendi fikrim beğenmiyorsanız beni ilgilendirmez. Siz ilk ônce başkalarının fikrine saygı duymayı öğrenin. Şuan buradaki üyelerin bile çoğunluğu Dl 1 daha iyi dedi.

Son düzenleme:
Days goneda şu an 18. saatim ve oyun çok güzel. Parasını hak ediyor. Eksikleri çok fazla fakat ilk defa böyle bir oyun yapan firma için gayet güzel yapılmış. Bence birkaç şey iyileştirilse diğer exclusive oyunlar gibi harika bir oyun olabilir.

Oyunda 22. saatim hikayesi güzel sarıyor fakat oyun fazla tekrar ediyor. Sürekli baskın kamplarına gidiyoruz. Yuva yok ediyoruz. Yine de parasına değer.

Son düzenleme:
16 Mart'ta indirim var ve Dying Light 2 ve Days Gone arasında kaldım. Days Gone alırsam 50 TL'lik bir oyun daha alabiliyorum. Sizce hangisini almalıyım?
İki oyunu da oynadım dyling light kadar leş bir mekanik görmedim days gone kesinlikle hikaye, manzara, hava bakımından daha güzel seslendirmeler daha hoş dyling lightın neresini bu kadar seviyorlar anlam veremiyorum. Days gone kesinlikle.

Konuyu hortlatmışsınız hocam. Başta Days Gone deneyimledim, daha sonradan DL2 oynadım. İki oyunda gayet hoş fakat benim tercihim oynanış süresinden dolayı Days Gone olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…