Dying Light 2 vs Days Gone

1. oyunun devamı niteliğinde olmadığı için herkesin ortak yorumu bu.

Benim yorumum değil ama; hikaye konusu olarak eleştiriler olsa da görev içerikleri ve kalitesi, oynanış, mekanikler, açık dünya, grafikler, karakter derinlikleri olarak her türlü Dying Light 2 daha iyi. Bu da çoğu kişinin ortak görüşü. Dying Light 1'in bas bariz öne geçtiği sadece fiziklerdir.

Benim yorumum değil ama; hikaye konusu olarak eleştiriler olsa da görev içerikleri ve kalitesi, oynanış, mekanikler, açık dünya, grafikler, karakter derinlikleri olarak her türlü Dying Light 2 daha iyi. Bu da çoğu kişinin ortak görüşü. Dying Light 1'in bas bariz öne geçtiği sadece fiziklerdir.
Çoğunluğun fikri, azınlığın fikrinin önüne geçer. Sizin için bu yorum geçerli olmayabilir fakat çoğunluğun fikrini değiştirmez.

Maalesef çoğunluğun fikri de değil 😄
Aynen hocam sadece benim fikrim
Screenshot_20230315-220024.png
Screenshot_20230315-220213.png

900 saat division oynayan elemanlarla ve trollerle dolu bir platformun kullanıcılarının yorumları pek ciddiye alınacak yorumlar değil.
Hocam bir kaç kişinin yorumu için 2806 kişinin yorumunun çöp olduğunu ima etmenizde garip. The divison için verilen puanada bir bakın. Trollerle dolu olduğuna siz mi karar veriyorsunuz ? "Maalesef çoğunluğun fikri de değil 😄"
Screenshot_20230316-134948.png

900 saat division oynayan elemanlarla ve trollerle dolu bir platformun kullanıcılarının yorumları pek ciddiye alınacak yorumlar değil.
Genelde arkadaşlarım da ilk oyunu daha çok sevdi.DL2 oynamayı bıraktılar.Çok kapsamlıymış,hikayesi çok kötü,yan görevler kötü,ilk oyundan tek fazlası map büyüklüğü ve parkur diyorlar.Ben de bu yüzden bu konuyu açtım.

Genelde arkadaşlarım da ilk oyunu daha çok sevdi. DL2 oynamayı bıraktılar. Çok kapsamlıymış, hikayesi çok kötü, yan görevler kötü, ilk oyundan tek fazlası map büyüklüğü ve parkur diyorlar. Ben de bu yüzden bu konuyu açtım.

İlk oyunu oynamayıp hiçbir fikirleri olmayan konularda yorum yapıyorlar sadece takılmayın siz. DL1 >>>> DL2.

Arkadaşlarınız haklı yani.

Son düzenleme:
İlk oyunu oynamayıp hiçbir fikirleri olmayan konularda yorum yapıyorlar sadece takılmayın siz. DL1 >>>> DL2.

Arkadaşlarınız haklı yani.
Bende ilk oyunun aşığıyım efsane bir oyun.Hikayesi olsun müzikleri olsun.Grafikleride çıkış tarihine göre çok güzel.Silahlar olsun,dlcler olsun harika bir oyun.Gerçekçilik eksik birtek.Örneğin parkurda stamina yok,tırmanma kancası fazla op.Ateşli silah alınca da kesemediğiniz boss,zombi kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı