Dying Light 2 vs Days Gone

Genelde arkadaşlarım da ilk oyunu daha çok sevdi. DL2 oynamayı bıraktılar. Çok kapsamlıymış, hikayesi çok kötü, yan görevler kötü, ilk oyundan tek fazlası map büyüklüğü ve parkur diyorlar. Ben de bu yüzden bu konuyu açtım.

Hikaye konusu kötü ancak görev içerikleri bakımından Dying Light 2 daha iyi. Yan görev çeşitliliği ve içerikleri bakımından Dying Light 2 daha iyi. Mekanikler ve vuruş hissiyatı bakımından Dying Light 2 daha iyi. Animasyon bakımından Dying Light 2 daha iyi.

Hocam birkaç kişinin yorumu için 2806 kişinin yorumunun çöp olduğunu ima etmenizde garip. The Division için verilen puanada bir bakın. Trollerle dolu olduğuna siz mi karar veriyorsunuz? "maalesef çoğunluğun fikri de değil 😄"Eki Görüntüle 1703414

Beğenmediği oyuna 0, beğendiği oyuna 10 veren elemanlarla dolu bir platform. Azıcık kullanıcı incelemelerine bakarsanız göreceksiniz zaten. Ortası yok kullanıcıların. Basın incelemeleri tamam da kullanıcı incelemeleri referansı aşırı saçma.

Hikaye konusu kötü ancak görev içerikleri bakımından Dying Light 2 daha iyi. Yan görev çeşitliliği ve içerikleri bakımından Dying Light 2 daha iyi. Mekanikler ve vuruş hissiyatı bakımından Dying Light 2 daha iyi. Animasyon bakımından Dying Light 2 daha iyi.

Beğenmediği oyuna 0, beğendiği oyuna 10 veren elemanlarla dolu bir platform. Azıcık kullanıcı incelemelerine bakarsanız göreceksiniz zaten. Ortası yok kullanıcıların. Basın incelemeleri tamam da kullanıcı incelemeleri referansı aşırı saçma.
İlk oyuna göre iyi olabilir fakat çıkış yılına göre kötü bence.Çok daha iyi bir oyun yapabilirlerdi şahsen.Ayrıca steam bile metacrit öneriyor.İllaki beğenmeyen olur oyunları.Troll olur.

Hocam ben daha tartışmayacağım. Onca kişinin yorumlarının, fikirlerinin hiç olduğunu söylüyorsunuz.

İlk oyuna göre iyi olabilir fakat çıkış yılına göre kötü bence. Çok daha iyi bir oyun yapabilirlerdi şahsen. Ayrıca Steam bile metacrit öneriyor. İllaki beğenmeyen olur oyunları. Troll olur.

Steam'in önerme sebebi basının yorumları. Ayrıca çıkış yılına göre daha iyi yapılabileceğini pek sanmıyorum. Bu tarz yakın dövüş oyunlarının yüzde 90'ından daha iyi vuruş hissiyatı ve mekanikleri vardır. Ayrıca gittikçe gelişip kombolar yapmak da ayrı hoş. Animasyon olarak ise zaten first person bir oyun olduğu için animasyonlar ne düzeyde olabilir tartışılır, sonuçta karakteri dışarıdan görmüyoruz. Ama ilk oyuna göre mimikler ve diğer karakterlerin animasyonları hakikaten bayağı iyileşmiş.

Hocam ben daha tartışmayacağım. Onca kişinin yorumlarının, fikirlerinin hiç olduğunu söylüyorsunuz.

Evet. Bence de ilk önce oyunu oynayın kendi fikirlerinizi özgünce benimseyin ondan sonra birilerinin fikrini savunun savunacaksanız. Çoğunluğun fikri her zaman doğru olsaydı bu halde olmazdık zaten.

2.oyunda güzel olduğunu düşündüğünüz berbat yanları yüceltmeye devam edin. Dying Light 2'nin tek iyi olduğu yanı mapin büyüklüğü, grafikler ve NPC'lerin daha çeşitli, etkileşimin daha fazla oluşudur grafiklerin nedeni de zaten çıkış yaptıkları seneler arasında fark olması. 2 oyunuda oynadıktan sonra gelirseniz tartışmaya devam etmeniz daha mantıklı olur. Dying Light 2 vadettiği çoğu şeyi sunmadı benim gözümde. Boş yere kötü bir oyunu yüceltmeye gerek yok kısaca.

2.oyunda güzel olduğunu düşündüğünüz berbat yanları yüceltmeye devam edin. Dying Light 2'nin tek iyi olduğu yanı mapin büyüklüğü, grafikler ve NPC'lerin daha çeşitli, etkileşimin daha fazla oluşudur grafiklerin nedeni de zaten çıkış yaptıkları seneler arasında fark olması. 2 oyunuda oynadıktan sonra gelirseniz tartışmaya devam etmeniz daha mantıklı olur. Dying Light 2 vadettiği çoğu şeyi sunmadı benim gözümde. Boş yere kötü bir oyunu yüceltmeye gerek yok kısaca.
Evet insanlar daha çeşitli bir oyun bekliyordu hayal kırıklığı yaşayanları anlayabiliyorum ama kötü oyun da demezsin hocam.

Geri
Yukarı