Çözüldü Dying Light 2'de eşyalar ile neler yapılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Fotoğrafta gördüğünüz gibi bir sürü elyam var ancak neye kullanacağımı bilmiyorum. Kristalleri satıyorum, pirinç un vs. satıyorum ancak asportin falan satmıyorum. Ne yapmalıyım bunlarla?

Bu şekilde.

Fotoğraf atılmıyor forumda sorun var.

...

Hazır yiyecek ve dünya kullanım kılavuzlarını satmalımıyım mesela?

@Fatalis @495477

@NotAKnightAnymore

Son düzenleme:
Çözüm
Asporfin'i de satmalısınız, çünkü satmanız için koyulmuş bir eşya kendisi onun dışında hiçbir işe yaramıyor. Direkt olarak bir satıcıya girdiğinizde ekranın sağ alt köşesinde "hepsini sat" gibi bir seçenek çıkmalı. O seçeneği kullanarak satılması gereken, başka hiçbir işe yaramayan eşyaların hepsini kolayca satabilirsiniz.

Bu sayede hangisi satılmalı, hangisi satılmamalı gibi bir soru kalmaz kafanızda. Bu seçenek başka hiçbir eşyanızı satmaz merak etmeyin. Siteye erişim sorunlarından dolayı biraz geç cevap verdim.
Asporfin'i de satmalısınız, çünkü satmanız için koyulmuş bir eşya kendisi onun dışında hiçbir işe yaramıyor. Direkt olarak bir satıcıya girdiğinizde ekranın sağ alt köşesinde "hepsini sat" gibi bir seçenek çıkmalı. O seçeneği kullanarak satılması gereken, başka hiçbir işe yaramayan eşyaların hepsini kolayca satabilirsiniz.

Bu sayede hangisi satılmalı, hangisi satılmamalı gibi bir soru kalmaz kafanızda. Bu seçenek başka hiçbir eşyanızı satmaz merak etmeyin. Siteye erişim sorunlarından dolayı biraz geç cevap verdim.

Çözüm

Aynı sebeple bende siteye erişemiyordum teşekkürler. Çift elli silahlara upgrade takamıyorum. Onun için ek bir şey yapmam mı lazım yoksa sadece tek ellileremi takılıyor?

Aynı sebeple bende siteye erişemiyordum teşekkürler. Çift elli silahlara upgrade takamıyorum. Onun için ek bir şey yapmam mı lazım yoksa sadece tek ellileremi takılıyor?
Yok bazı silahlar hasar oranı çok yüksek olduklarından dolayı modify şansınız olmuyor bu silahlarda, sizlik bir durum yok yani oyun o silahı modlamanızı istemiyor sadece.

Yok bazı silahlar hasar oranı çok yüksek olduklarından dolayı modify şansınız olmuyor bu silahlarda, sizlik bir durum yok yani oyun o silahı modlamanızı istemiyor sadece.

Anladım, çoğu yan görevi yapmaya çalışıyorum şu anda hem eğlenceli hem de iyi loot veriyor gayet.

Ustadan şema aldım ilacı daha çabuk uygulamak için ancak süre yine aynı şu anda, onu anlayamadım.

@Fatalis Varmı bir fikriniz hocam? İlacı daha çabuk yapamıyorum hala.

Son düzenleme:
Ustadan şema aldım ilacı daha çabuk uygulamak için ancak süre yine aynı şu anda, onu anlayamadım.

@Fatalis Varmı bir fikriniz hocam? İlacı daha çabuk yapamıyorum hala.
Yeni görüyorum mesajı, oyunu oynayalı epey oldu o nedenle neyden bahsettiğinizi tam anlamadım biraz detay verebilir misiniz? Sağlık eşyalarını kullanırken giren animasyonun süresinden mi bahsediyorsunuz?

Yeni görüyorum mesajı, oyunu oynayalı epey oldu o nedenle neden bahsettiğinizi tam anlamadım biraz detay verebilir misiniz? Sağlık eşyalarını kullanırken giren animasyonun süresinden mi bahsediyorsunuz?

Bal ve papatya yapılan bir ilaç var bildiğiniz gibi, bir ara ustadan bir geliştirme şema gibi bir şey almıştım daha hızlı kullanmanmamı sağlayan, onu soruyorum.

Bal ve papatya yapılan bir ilaç var bildiğiniz gibi, bir ara ustadan bir geliştirme şema gibi bir şey almıştım daha hızlı kullanmanmamı sağlayan, onu soruyorum.
Yanlış anımsamıyorsam geliştirme şeması almanız elinizdeki iyileştirme eşyalarını geliştirmiyordu, sadece daha gelişmiş versiyonları üretebilmenize olanak sağlıyordu. Yani aldığınız gelişmiş versiyonu ayriyeten üretmeniz gerekiyor olabilir.

Dediğim gibi yanlış bilgi olabilir benim hatırladığım bu sadece. Oyun bende yüklü olsa girip deneyeceğim ama deneyemiyorum maalesef.

Yanlış anımsamıyorsam geliştirme şeması almanız elinizdeki iyileştirme eşyalarını geliştirmiyordu, sadece daha gelişmiş versiyonları üretebilmenize olanak sağlıyordu. Yani aldığınız gelişmiş versiyonu ayrıyeten üretmeniz gerekiyor olabilir.

Dediğim gibi yanlış bilgi olabilir benim hatırladığım bu sadece. Oyun bende yüklü olsa girip deneyeceğim ama deneyemiyorum maalesef.

Hç sorun yok gayet yardımcı oluyorsunuz teşekkür edem hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı