Dying Light 2'den sonra Dying Light 1 oynanır mı?

Emirıw

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games'ten 200 TL'ye paket aldım indirimde. Sadece Dying Light 2 var sandım yükseltme paketiyle, ama o yükseltme paketi sandığım şey Dying Light 1'miş. Şu an 2'yi oynuyorum. 11 saat oldu kesesim gelmiyor. Acaba 2'yi bitirip 1 oynasam sonradan sıkıntı olur mu yoksa direkt 1'e mi geçeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikayeleri arasında pek de bir bağlantı yok, önce 2 sonra 1 yapabilirsiniz. Bağlantılı olduğu çok çok ufak noktalar var ama pek önemli değil.

Hikaye olarak bağlantısı yok (DL2 1'in ileriki zamanı fakat karakter bağlantısı yok) diye biliyorum.

*dl1 daha güzel bence

1'i ve Following'i bitirip başlayın hikayeyi kavrayın. 2'den başlayıp 1'e geçerseniz hikayeyi anlamazsınız.

@Viego Santiarul neden disslike attınız? Following'de bulunan çoğu karakterin adı bile 2. oyunda geçiyor. 2. oyun hikaye olarak gelecekte geçiyor.

1'i ve Following'i bitirip başlayın hikayeyi kavrayın. 2'den başlayıp 1'e geçerseniz hikayeyi anlamazsınız.

@Viego Santiarul neden disslike attınız? Following'de bulunan çoğu karakterin adı bile 2. oyunda geçiyor. 2. oyun hikaye olarak gelecekte geçiyor.

Kanka cacık cacık konuşma herkes sıkıntı yaşamazsın diyor.

Hocam bence çok yanlış anlayacak çünkü hikayede geçiyor ama sözde, herhangi bir olayları yok. Ortak salgın sadece.

Kanka cacık cacık konuşma herkes sıkıntı yaşamazsın diyor.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Hikayeyle bağlantısı yok, ben seriye 1. oyundan başlamanızı önerdiğimi belirttim. Ayrıca üslubunuzu koruyun.

Arkadaşlar Epic Games'ten 200 TL'ye paket aldım indirimde. Sadece Dying Light 2 var sandım yükseltme paketiyle, ama o yükseltme paketi sandığım şey Dying Light 1'miş. Şu an 2'yi oynuyorum. 11 saat oldu kesesim gelmiyor. Acaba 2'yi bitirip 1 oynasam sonradan sıkıntı olur mu yoksa direkt 1'e mi geçeyim?

Dostum ikisinin hikayeyle bağlantısı yok. Birkaç tane gönderme ve 1 de olan bazı karakterler var. 1 de ateşli silahlar fazla var. Bunu dikkate alarak oynayış sıranı belirlemeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı