Dying Light 2'yi beğendiniz mi?

RTX 2060'den daha düşük bir ekran kartınız varsa almayın. İsterse dünyanın en iyi oyunu olsun optimizasyon her şeydir. 1080P Ultra için RTX 3080 isteyen rezil bir oyun. Almayı düşünüyordum ama bu optimizasyon faciasını gördükten sonra korsana düşmesini bekleyeceğim. RTX Kartlarla beraber bütün firmalar DLSS var nasıl olsa diye optimizasyon kasmıyor. RTX Kartınız yoksa oyun oynanmayacak seviyede.
3060 Ti var. RT ile oynamayı düşünüyordum sanırım mümkün olmayacak gibi. Zaten yeni nesil oyunların ana sorunu optimizasyon. Açık dünya oyunu yapmak zaten zahmetli bir iş. Bütün sorunları gideremiyorlar. Ertelenmesiyle sonuçlanıyor. Oyun sorunlu ise çıkartmamalılar. Beklemeyi tercih ederim.

Oyunu oynamadım ama ilk oyunu hikaye dışında beğendim. Buna ilkinden daha güzel diyorlar oynasam mutlaka beğenirim diye düşünüyorum.

Ben oyunu çok sevdim. Ama hayvan gibi sistem istiyor. Eğer GTA gibi yakın popülerlikte bir oyun olsaydı "GTA V kaldırır mı?" klişesi bu oyunla tarih olurdu. Ben RTX 3050'li laptopumla 1366x768 çözünürlük düşük grafikler DLSS dengeli ayarlarında 60 FPS oynuyorum. Yüksek grafiklerle aralarında bir fark görmedim.

RTX 2060'den daha düşük bir ekran kartınız varsa almayın. İsterse dünyanın en iyi oyunu olsun optimizasyon her şeydir. 1080p Ultra için RTX 3080 isteyen rezil bir oyun. Almayı düşünüyordum ama bu optimizasyon faciasını gördükten sonra korsana düşmesini bekleyeceğim. RTX kartlarla beraber bütün firmalar DLSS var nasıl olsa diye optimizasyon kasmıyor. RTX kartınız yoksa oyun oynanmayacak seviyede.

Ben 1050 Ti ile 1080p Low ayarlarda 30 FPS oynuyorum.

RTX 2060'den daha düşük bir ekran kartınız varsa almayın. İsterse dünyanın en iyi oyunu olsun optimizasyon her şeydir. 1080p Ultra için RTX 3080 isteyen rezil bir oyun. Almayı düşünüyordum ama bu optimizasyon faciasını gördükten sonra korsana düşmesini bekleyeceğim. RTX kartlarla beraber bütün firmalar DLSS var nasıl olsa diye optimizasyon kasmıyor. RTX kartınız yoksa oyun oynanmayacak seviyede.

Zaten 3090 ile ful Ultra ayar ile DLSS kapalı oyun kasıyor enis vidoeda göstermiş DLSS performans alınca düzeliyor vidoedaki bilgisayarda 128 GB RAM var tabii :)

Ben oyunu çok sevdim. Ama hayvan gibi sistem istiyor. Eğer GTA gibi yakın popülerlikte bir oyun olsaydı "GTA V kaldırır mı?" klişesi bu oyunla tarih olurdu. Ben RTX 3050'li laptopumla 1366x768 çözünürlük düşük grafikler DLSS dengeli ayarlarında 60 FPS oynuyorum. Yüksek grafiklerle aralarında bir fark görmedim.
Oyunun gerçekten optimizasyon sıkıntısı mı var, yoksa gerçekten yüksek sistem mi istiyor ?

Oyunun gerçekten optimizasyon sıkıntısı mı var, yoksa gerçekten yüksek sistem mi istiyor ?
Cyberpunk 2077'nin optimizasyonu daha iyi öyle söyleyeyim. Optimizasyon sıkıntılı olunca haliyle hayvan gibi sistem istiyor. Oyun patchleri ve driver güncellemeleri ile biraz daha düzelir ama pek umutlu değilim.
Full HD İçin çok iyi grafik olmamasına rağmen sistem gereksinimleri çok yüksek zaten. Full HD Diyorum ortada 2K veya 4K bile yok.
1639675725334.png

Cyberpunk 2077'nin optimizasyonu daha iyi öyle söyleyeyim. Optimizasyon sıkıntılı olunca haliyle hayvan gibi sistem istiyor. Oyun patchleri ve driver güncellemeleri ile biraz daha düzelir ama pek umutlu değilim.
Full HD İçin çok iyi grafik olmamasına rağmen sistem gereksinimleri çok yüksek zaten. Full HD Diyorum ortada 2K veya 4K bile yok.
Eki Görüntüle 1295068
Önerilen sistem gereksinimleri rtx 2060 mı ?
Noluyo ya

Geri
Yukarı