Çözüldü Dying Light açılırken bir anda kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yiğit Karakuş

Decapat
Dying Light'ı sorunsuz şekilde açıyorum normal lobiye girerken bir anda Dying Light kapanıyor ve bir hata kodu almıyorum. Ancak the Following'in lobisine girerken bir anda ekran gidiyor hata kodu alıyorum, ekran gittiği için bunları göremiyorum ve Dying Light kapanıyor (bilgisayar ısısı düşüyor) bilgisayarı uyku moduna alıp tekrar çalıştırsam bile ekran gelmiyor (restart atmadığım sürece) bu yüzden hatanın ne olduğunu bulamıyorum. Yardım eder misiniz?

Sistem:
İşlemci: i7-5500u
Ekran kartı: NVIDIA 930M.
RAM: 8 GB DDR3 1600MHz.
1TB Toshiba HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleme: Bilgisayarıma SSD taktıktan sonra sorunum çözüldü ve artık giriyor büyük ihtimalle format atabilseydim geçerdi ancak bazı sebeplerden dolayı atamadım yardım eden herkese çok teşekkür ederim :)
Windows+r yapın açılan pencereye sysdm.cpl yazın. Açılan pencerede -> gelişmiş -> performans kutusu içinde ayarlar. -> veri yürütme engellemesi -> dep aç -> Dying Light ekle.
Eger bu işe yaramaz ise cmd'yi yönetici olarak çalıştırın sfc /scannow yaz enter bas işlem bitince pc' reset at

Windows+r yapın açılan pencereye sysdm. Cpl yazın. Açılan pencerede -> gelişmiş -> performans kutusu içinde ayarlar. -> veri yürütme engellemesi -> dep aç -> Dying Light ekle.
Eger bu işe yaramaz ise CMD'yi yönetici olarak çalıştırın SFC /scannow yaz enter bas işlem bitince PC' reset at.

Hocam 64 Bit'lik yürütülebilir dosyalarda DEP özniteliklerini ayarlayamazsınız diyor.

Yok hocam, bunlar zaten bilgisayar için gerekli yazılımlar. Günümüzdeki ki bütün oyunlar VCRedist yazılımını zaten kuruyor. Sadece bazen hata falan olabilir. Ben de FPS bile arttırmıştı.

Dediğinizi yaptım hocam kurulum başarılı dedi ancak sorunu çözemedi :(
Windows+r yapın açılan pencereye sysdm. Cpl yazın. Açılan pencerede -> gelişmiş -> performans kutusu içinde ayarlar. -> veri yürütme engellemesi -> dep aç -> Dying Light ekle.
Eger bu işe yaramaz ise CMD'yi yönetici olarak çalıştırın SFC /scannow yaz enter bas işlem bitince PC' reset at.

Hocam sfcscanow u zaten denemiştim yine denedim ancak o da çözmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı