Çözüldü Dying Light kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

samet4747

Hectopat
Merhaba, Dying Light oynuyorum Steam üzerinden. Ancak oyun hata vermeden donuyor ve bir süre sonra kapanıyor, donma sırasında W'ye basıyorum ve yürüme sesi geliyor fakat görüntü donuk kalıyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Driverlarını güncelle oyun dosyalarını doğrulat. Düzelmezse sistemini de belirterek tekrar yaz.

Ekran kartımın termal macununu yeniledikten sonra bu sorunları yaşamaya başladım. V-Sync açınca kapanma sorunu düzeldi. Bununla ilgili bir fikri olan varsa, fikrini belirtirse sevinirim.
Sistem:
GTX 1660
Ryzen 5 3600
16 GB RAM
650W PSU
75 derece bu mevsimde çok çok normal maksimum değer ise. FurMark OC hız aşırtmalı kartlarda çökertiyor. Çözümü yine Afterburner ile stok değerlere alıp kaydetmek ayarları. Birebir aynı sorunları bu yolla çözdüm. Galiba oyunu default ayarlarda bir kez daha denemelisin. Bu da bir çözüm olabilir. Monitör bende de 144Hz var ama counter dışında her oyunda 60FPS sabit değer benim için fazlaca yeterli.

Evet kartım overclocklu hatta değerlerimi paylaşayım.

1656380518777.png

Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. Termal ped yenilemeyi düşünüyorum bilgin varsa 1660 için kaç mm gerekiyor ve hangi marka iyidir. Sen veya bilen biri yazarsa sevinirim.

Evet kartım overclocklu hatta değerlerimi paylaşayım.

Eki Görüntüle 1434088

Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. Termal ped yenilemeyi düşünüyorum bilgin varsa 1660 için kaç mm gerekiyor ve hangi marka iyidir. Sen veya bilen biri yazarsa sevinirim.

Rica ederim pad konusunda deneyimim veya çok bilgim yok ama overclock kartın ömrünü azaltır bilgin olsun. Allah bu piyasada düşmanım bilgisayarına zeval vermesin.

Geri
Yukarı