Çözüldü Dying Light açılırken bir anda kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yiğit Karakuş

Decapat
Dying Light'ı sorunsuz şekilde açıyorum normal lobiye girerken bir anda Dying Light kapanıyor ve bir hata kodu almıyorum. Ancak the Following'in lobisine girerken bir anda ekran gidiyor hata kodu alıyorum, ekran gittiği için bunları göremiyorum ve Dying Light kapanıyor (bilgisayar ısısı düşüyor) bilgisayarı uyku moduna alıp tekrar çalıştırsam bile ekran gelmiyor (restart atmadığım sürece) bu yüzden hatanın ne olduğunu bulamıyorum. Yardım eder misiniz?

Sistem:
İşlemci: i7-5500u
Ekran kartı: NVIDIA 930M.
RAM: 8 GB DDR3 1600MHz.
1TB Toshiba HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleme: Bilgisayarıma SSD taktıktan sonra sorunum çözüldü ve artık giriyor büyük ihtimalle format atabilseydim geçerdi ancak bazı sebeplerden dolayı atamadım yardım eden herkese çok teşekkür ederim :)
Programlar'a gidip yüklü programlara bakmanız gerekiyor.

İstediğiniz dosyalara gidip baktım.

Microsoft Visual C++ 2012 redistributable (X64) - 11.0.60610
Microsoft Visual C++ 2012 redistributable (X86) - 11.0.60610
Bu iki dosya vardı ancak sürümleri 11.0.60610 yerine 11.0.61030. 0

Ancak bu 4 dosya yok:

Microsoft Visual C++ 2012 X64 additional runtime - 11.0.60610
Microsoft Visual C++ 2012 X64 minimum runtime - 11.0.60610
Microsoft Visual C++ 2012 X86 additional runtime - 11.0.60610
Microsoft Visual C++ 2012 X86 minimum runtime - 11.0.60610

Windows ayarlarından oyun modunu kapatıp dener misiniz? Hatalara sebep olduğunu duymuştum. Ekran kartı driverinın güncel olduğundan emin olun.

Oyun modunu kapattım şimde deniyorum.
Evet ekran kartım güncel.
Windows ayarlarından oyun modunu kapatıp dener misiniz? Hatalara sebep olduğunu duymuştum. Ekran kartı driverinın güncel olduğundan emin olun.

Denedim ancak ne yazık ki hocam düzelmedi.

Son olarak grafikleri Low'a alıp New Game yapmayı deneyin hocam Save'de problem vardır belki.

Tamamdır hocam deniyorum hemen.

Son olarak grafikleri Low'a alıp New Game yapmayı deneyin hocam Save'de problem vardır belki.

Hocam ne yazık ki gene olmadı ancak artık ekran kararmadığı için hata kodunu görmeyi başardım hata kodu:

Dyinglightgame.exe - sistem hatası.
Exception processing message 0x0000005 - unexpected parameters.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı