Dying Light açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ennoessoo

Centipat
Daha fazla  
RAM
8Gb 3000Mhz
Ekran kartı
Asus Phoenix Rx550 2GB
Anakart
A320M-A PRO
İşlemci
Ryzen 5 3600
Öncelikle herkese iyi çalışmalar dilerim. Önceden Dying Light'ı SSD'ye kurup oynuyordum ve hiçbir sıkıntı yoktu ama oyunu HDD'ye tekrar kurunca böyle bir hata almaya başladım hiçbir yerde çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

....PNG

Log klasöründeki dosyalarda da spesifik bir hata mesaji barindirmiyor. Steam forumlarini arastirirken bu sorunu eski HDD üzerinde yasadigini söyleyenler olmus.

Eger sorun farkli bir seyden kaynaklanmiyorsa buna odaklanin derim. Zira Process Monitor raporunda da hataya sebebiyet verebilecek bir sey göremedim.

Log klasöründeki dosyalarda da spesifik bir hata mesaji barindirmiyor. Steam forumlarini arastirirken bu sorunu eski HDD üzerinde yasadigini söyleyenler olmus.

Eger sorun farkli bir seyden kaynaklanmiyorsa buna odaklanin derim. Zira Process Monitor raporunda da hataya sebebiyet verebilecek bir sey göremedim.
harici hdd'ye kurmuştum oyunu hiçbir sıkıntı görünmüyor diğer oyunlarda sadece dying light açılmıyor çözemedim

Hata ekranı gibi görünen ekranda herhangi bir bilgi olmadığı için kesin bir şey söylemek zor. Ekranı geçtim, log dosyaları da spesifik bir hata barındırmıyor. Sorununuz büyük ihtimalle oyunun HDD üzerinde bulunmasından kaynaklanıyor olabilir.

Bunu test etmek için tekrar SSD'ye yükleyip denemeniz gerek.

Geri
Yukarı