Dying Light alınır mı?

• Konuyu başlatan Henry
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Oyun alınır da arkadaşının olmaması ne alaka?

Oyun CO-OP olduğu için fazladan eğlence olarak yanımda arkadaşım yok demek istiyor. Oyun alınır fakat ben steam'den 12 saat oynayıp saldım oyunu arkadaşımla oynamama rağmen sıkıldım yani kısaca oyun bana gitmedi ama oyunda öyle özellikler var ki seni oyuna bir anda bağlayabilir zombi temasını seviyorsan kesinlikle almalısın Skil'ler çok güzel üzerine çok uğraşılmış bir zombiye uçan tekme atıp yere düşürdükten sonra kafasını patlatma hissi seni çok tatmin ediyor o skil için bile alınır oyun. Ama kaç paraya alacağında önemli ben 20 TL'ye aldığım için pişman olmamıştım ama gidipte bu oyuna 150 TL verilmez çok kısa bir oyun çünkü biz 3 saat oynasak bitircektik. Bitirmeye kasmadık bu arada iki kişi olduğumuz için çoğu görevi hızlı yaptık hızlı ilerledik çoğu Skil'i açtık 3 saat daha oynasak hepsini bile açabilirdik. Ayrıca açık dünyası güzel ama zamanla sıkıyor seni.
Dying Light / Left 4 Dead 2 28 liraya satılıyor, paket içeriği olarak Dying Light enchanced sürümü ve Left 4 Dead 2 ayrıca 2 tane beleş paket var, enchanced sürüm normalde 29 lira iken bu paket ile 28 lira vererek hem onu hem de Left 4 Dead 2'yi alabilirsin.

Dostum adam PS4'den alacağım diyor biraz daha pahalı fiyatlar.

Oyun CO-OP olduğu için fazladan eğlence olarak yanımda arkadaşım yok demek istiyor. Oyun alınır fakat ben steam'den 12 saat oynayıp saldım oyunu arkadaşımla oynamama rağmen sıkıldım yani kısaca oyun bana gitmedi ama oyunda öyle özellikler var ki seni oyuna bir anda bağlayabilir zombi temasını seviyorsan kesinlikle almalısın Skil'ler çok güzel üzerine çok uğraşılmış bir zombiye uçan tekme atıp yere düşürdükten sonra kafasını patlatma hissi seni çok tatmin ediyor o skil için bile alınır oyun. Ama kaç paraya alacağında önemli ben 20 TL'ye aldığım için pişman olmamıştım ama gidipte bu oyuna 150 TL verilmez çok kısa bir oyun çünkü biz 3 saat oynasak bitircektik. Bitirmeye kasmadık bu arada iki kişi olduğumuz için çoğu görevi hızlı yaptık hızlı ilerledik çoğu Skil'i açtık 3 saat daha oynasak hepsini bile açabilirdik. Ayrıca açık dünyası güzel ama zamanla sıkıyor seni.

Ha görmemişim.

Dying Light / Left 4 Dead 2 28 liraya satılıyor, paket içeriği olarak Dying Light Enchanced sürümü ve Left 4 Dead 2 ayrıca 2 tane beleş paket var, Enchanced sürüm normalde 29 lira iken bu paket ile 28 lira vererek hem onu hemde Left 4 Dead 2'yi alabilirsin.
Benim ps4 'ün var ama

Oyun CO-OP olduğu için fazladan eğlence olarak yanımda arkadaşım yok demek istiyor. Oyun alınır fakat ben Steam'den 12 saat oynayıp saldım oyunu arkadaşımla oynamama rağmen sıkıldım yani kısaca oyun bana gitmedi ama oyunda öyle özellikler var ki seni oyuna bir anda bağlayabilir zombi temasını seviyorsan kesinlikle almalısın Skil'ler çok güzel üzerine çok uğraşılmış bir zombiye uçan tekme atıp yere düşürdükten sonra kafasını patlatma hissi seni çok tatmin ediyor o skil için bile alınır oyun. Ama kaç paraya alacağında önemli ben 20 TL'ye aldığım için pişman olmamıştım ama gidipte bu oyuna 150 TL verilmez çok kısa bir oyun çünkü biz 3 saat oynasak bitircektik. Bitirmeye kasmadık bu arada iki kişi olduğumuz için çoğu görevi hızlı yaptık hızlı ilerledik çoğu Skil'i açtık 3 saat daha oynasak hepsini bile açabilirdik. Ayrıca açık dünyası güzel ama zamanla sıkıyor seni.

Dostum senin bildiğin eğlenceli açık dünya oyunu var mı GTA 5 Witcher 3 ve RDR 2 hariç tek başıma oynayabileceğim.

Fark etmez şöyle sen.

Tabii ki profil fotomdan ilk ne diyeceğimi tahmin etmişsindir. God of War, kendisinin kendine has bir açık dünyası var oyun yaklaşık 25 saatte bitiyor benim 15-20 saattim açık dünyasında gümüş toplamakla puan kasıp güç açmaya çalışmakla geçti oyunu bitirdiğinde baltana birçok skil geliyor ayrıca oyunda birçok şey var açık dünyası hiç kısıtlı değil mesela oyunun ilk 5 saattinde açık dünyada bir kapıyı açamıyorsun diyelim oyunun 15 saattinde o kapıyı açan parçayı bulup kapıyı açabiliyorsun değişik değişik şeyler var birçok kendine has tekrar etmeyen yan görevi var hoşuna gidebilir ve oyunda farklı farklı küçük yerler var oyunu bitirdikten sonra o işlere girişmeni tavsiye ederim niflheim, muspelheim bu iki yeri açmak için sandıklardan anahtarlarını toplaman gerek bunları yaparken bir sürü bossla falan kapışıyorsun gayet zevkli verdiğin parayı karşılar zaten şu an 110-120'ye bulursun daha da anlatırdım fakat spoiler olmasın.

Fallout 4 eğer yapı yapmayı seviyorsan insanlarla diyalog kurmayı koca bir dünyada birçok şey yapmayı istiyorsan kesinlikle öneririm bu oyunu God of War gibi defalarca bitirmediğim için çok üzerinde konuşamayacağım ama böyle büyük büyük yapılar yapabiliyorsun açık dünyada birçok görev alıp onlara gidebiliyorsun bir de hikayesi var yaklaşık 15 saat diye hatırlıyorum belki daha az bekli daha fazla fakat hikayesi bittikten sonra boş boş durmuyorsun başka şeylerde yapabiliyorsun ben oyunu bitirdikten sonra tek yapı yaptım fakat kısa yan görevlerde var onları da yapabilirsin gayet eğlenceli ucuz bir oyun.

Assassin's Creed Odyssey klasik bir AC oyunu parkur yapıyorsun açık dünyadan yan görev alıyorsun fakat bu biraz daha farklı içerisinde birçok yakın dövüş silahı barındırıyor yakın dövüş sistemi gayet iyi gayet tatmin eder seni bunuda bikere bitirdiğim için üzerinde çok durmayacağım unutuldu gitti aklımdan fakat bu üçlüden büyük bir açık dünya arıyorsan Fallout 4 öneririm fakat hem hikaye hem açık dünya diyorsan kesinlikle God of War.

Bir de PC'den Fallout New Vegas var en sevdiğim RPG oyunu kendisi onu da tavsiye ederim çok büyük bir dünyası var hikayeye yön verebiliyorsun kararları sen veriyorsun istediğin tarafı tutabildiğin güzel bir oyun kendisi. Grafiğe bakmadan oynarsan çok zevk alırsın.

Dying Light aslında fiyatına göre iyi bir oyun fakat PC'de oynarken çok hileci gördüm. Para hilesi, item hilesi v.s beni oyundan soğuttu. Bu sorun çözüldüyse oyuna dönerim. @Henry

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı