Dying Light düşük FPS

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler dostlar. Oyunu oynarken ilk başlarda 90 ila 120 arası FPS alarak oynuyorum. Bir müddet sonra bu FPS değerleri 40'a kadar inebiliyor. Sorun şu ki oyunu low ya da medium ayarlarda oynarsam eğer daha az FPS alıyorum :D Yüksek ayarlarda ise ilk başlarda gayet akıcı ve yüksek FPS değerlerine sahip oluyorum. Oda bir süreliğine... İlk başlarda ısınmadan dolayı olduğunu sanıyordum ama ondan olmadığı kanaatine vardım. Neden böyle oluyor ? Yardımcı olabilir misiniz ? Sistemim;

• Nvidia Gtx 1650
• Intel i5 9300h
• DDR4 8GB Ram
Dying Light.png
Ek olarak, dediğim gibi low ya da medium ayarlarda oynarken ekran kartı kullanımı %50 gibi bir rakamda kalıyor. Yüksek ayarlara alınca da 80'lerde takılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz düşük ayarlara alınca ekran kartını besleyemiyor, ayar yükselttikçe işlemci yükü azalır. FPS'in zamanla düşmesinin sıcaklıktan başka bir sebebinin olma ihtimali çok düşüktür.

İşlemciniz düşük ayarlara alınca ekran kartını besleyemiyor, ayar yükselttikçe işlemci yükü azalır. FPS'in zamanla düşmesinin sıcaklıktan başka bir sebebinin olma ihtimali çok düşüktür.
Ekran görüntüsünde ki sıcaklık olağan değil mi ?
Her iki durumda da 72°
Her iki durumda da 72°

Dr. Zere'nin kaçırıldığı yerde
baya bir fps düşüsü oluyor. Ağa'nın adamları olduğu yerde kalabalık yerde fps düşüyor hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı