Dying Light FPS arttırma yöntemi

sumplament

Hectopat
Daha fazla  
FPS arttırma yöntemi var mı? Ayarlardan grafik düşürme dışında? Bully oynarken silentpatchbully diye bir dosyada fpslimit = 0 yapınca inanılmaz derecede bir FPS artışı oluyordu. Bunda da var mı böyle bir şey?
Not: Oyun orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun laptop ekran kartları için destekli değil. Ne yaparsanız yapın kafasına göre takılacak FPS. Bende laptopta 50 ile başlayıp 15'lere düşüyordum sonra hep 15-20'lerle devam etti. Sonra çözümü farklı monitörde oynarak buldum.

Eğer monitörü laptopun işlemci(dahili ekran kartı) çıkışı yerine ekran kartı çıkışına bağlarsanız oyun normal çalışıyor. Ben öyle çözebilmiştim. Ama her laptop farklı belki sizde ekran kartı çıkışı olmayabilir.

Anladım teşekkür ederim. :/

Oyun laptop ekran kartları için destekli değil. Ne yaparsanız yapın kafasına göre takılacak FPS. Bende laptopta 50 ile başlayıp 15'lere düşüyordum sonra hep 15-20'lerle devam etti. Sonra çözümü farklı monitörde oynarak buldum.

Eğer monitörü laptopun işlemci(dahili ekran kartı) çıkışı yerine ekran kartı çıkışına bağlarsanız oyun normal çalışıyor. Ben öyle çözebilmiştim. Ama her laptop farklı belki sizde ekran kartı çıkışı olmayabilir.
Ekran kartı çıkışı derken falan fiziksel bir şey mi? USB Girişi gibi.

Oyun laptop ekran kartları için destekli değil.

11800h RTX 3060 değerleri bunlar. Kim diyor laptoplar bu oyunu desteklemiyor diye?

1664100058123.png

1664100071385.png

Yeni konular

Geri
Yukarı