Dying Light Hangi Sürüm Alınmalı?

Yer
Mersin
Merhaba,
Dying Light almayı düşünüyorum da sizce oyun nasıl alınır mı? Bir de normal oyun 23 TL, Enchanced Edition 32 TL. Bu 32 TL'lik sürümünde Session Pass ve The Following DLC'leri bulunuyor. Bu 2 DLC çok mu gerekli oyun için? Ekstra bir şeyler katıyor mu oyuna? Hangisini almalıyım bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımla birlikte oynadım gerçekten çok eğlenceli, çok güzel bir oyun. DLC'leri oynamadım ama incelediğim kadarıyla onlar da güzel. Diğer oyunlardaki gibi skin ekledim 50 dolar ver olayı yok. The Fallowing DLC'si hikaye ve yeni harita ekliyor.

Arkadaşımla birlikte oynadım gerçekten çok eğlenceli, çok güzel bir oyun. DLC'leri oynamadım ama incelediğim kadarıyla onlar da güzel. Diğer oyunlardaki gibi skin ekledim 50 dolar ver olayı yok. The Fallowing DLC'si hikaye ve yeni harita ekliyor.
Ana oyunun hikayesi kaç saat sürüyor ortalama? Hesabımda 25 TL var, diğer paketi almak için para yüklemeye gitmem lazım, eğer çok gerekli değilse direk oyunu alayım dedim. :)

Ana oyunun hikayesi kaç saat sürüyor ortalama? Hesabımda 25 TL var, diğer paketi almak için para yüklemeye gitmem lazım, eğer çok gerekli değilse direkt oyunu alayım dedim. :)

25-35 Saat sürüyor. Ben bir çok yan görevi yaptım, açık dünyada güzelce gezdim 31 saat sürdü. Sonraki indirimde DLC'yi alabilirsiniz ama direkt paket olarak almak daha hesaplı olacaktır. En iyisi sadece oyunu alın, beğenirseniz indirimde DLC'leri alırsınız.

25-35 Saat sürüyor. Ben bir çok yan görevi yaptım, açık dünyada güzelce gezdim 31 saat sürdü. Sonraki indirimde DLC'yi alabilirsiniz ama direkt paket olarak almak daha hesaplı olacaktır. En iyisi sadece oyunu alın, beğenirseniz indirimde DLC'leri alırsınız.
Sadece The Following DLC'si yeterli olur benim için fakat dediğiniz gibi daha pahalıya geliyor öyle de. En iyisi 10 lira daha verip full paket almak.

Ana oyunun hikayesi kaç saat sürüyor ortalama? Hesabımda 25 TL var, diğer paketi almak için para yüklemeye gitmem lazım, eğer çok gerekli değilse direk oyunu alayım dedim. :)
The Enchanded Edition The Following adlı yeni hikaye ve haritayı açıyor. Araba sürebiliyorsun. Orijinal hikaye kadar güzel. Tavsiye ederim.
Sadece The Following DLC'si yeterli olur benim için fakat dediğiniz gibi daha pahalıya geliyor öyle de. En iyisi 10 lira daha verip full paket almak.

Oyunu satın alıp oynamış biri olarak şunu söylemeliyim.

Özellikle DLC için arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebilirsiniz ancak aman aman mükemmel bir oyun diyemem.
DLC paketi araç sürmenizi sağlıyor ancak arazi o kadar kötü yapılmış ki sürekli bir şeylere çarpıyorsunuz. Aracı geliştirmekte o kadar basit değil. Ek DLC pakette ki görevlerde tamamen amelelik. 1 görev alıyorsun sonra 2 km bir yere gidiyorsun sonra başka bir yere gönderiyor yine 2 km. Oyunu bitirdim aracı doğru dürüst yükseltemedim bile. Oyun bittikten sonra da oynamaya devam etmek gerekiyor.
DLC'de doğru 1 tane oyunun sonuna bağlanan dakikalı bir parkur görevi var onun dışında hiç ama hiç beğenmedim.

Ana oyun gayet güzel tatmin edici. DLC paketi almasan bile olur.

Merhaba,
Dying Light almayı düşünüyorum da sizce oyun nasıl alınır mı? Bir de normal oyun 23 TL, Enchanced Edition 32 TL. Bu 32 TL'lik sürümünde Session Pass ve The Following DLC'leri bulunuyor. Bu 2 DLC çok mu gerekli oyun için? Ekstra bir şeyler katıyor mu oyuna? Hangisini almalıyım bilgi verirseniz sevinirim.
Geç olacak ama full ana hikaye gitmek istersen 20 saate yakın bitirebilirsin gibi geliyor ama yan görevleri yapmamak mümkün değil bence çünkü yanlış hatırlamıyorsam fast travel olayı yok. Bu sayede oyun tüm haritayı gezdirerek görevden göreve koşturuyor seni. Görevlere giderken önünüze sivil çıkıyor yardım ediyorsunuz, zombiler çıkıyor kesiyorsunuz vb. oyunun süresi uzuyor. Ordan oraya koşmak normalde sıkıcıdır ama oyunun parkur ve dövüş mekanikleri çok zevkli o yüzden ordan oraya koşmak zevkli hale geliyor. Oyuna puanım 8-8.5 falan. Dlcsini oynamadım ama o da hikayenin devamını anlatıyor.

Geç olacak ama Full ana hikaye gitmek istersen 20 saate yakın bitirebilirsin gibi geliyor ama yan görevleri yapmamak mümkün değil bence çünkü yanlış hatırlamıyorsam Fast travel olayı yok. Bu sayede oyun tüm haritayı gezdirerek görevden göreve koşturuyor seni. Görevlere giderken önünüze sivil çıkıyor yardım ediyorsunuz, zombiler çıkıyor kesiyorsunuz vb. oyunun süresi uzuyor. Oradan oraya koşmak normalde sıkıcıdır ama oyunun parkur ve dövüş mekanikleri çok zevkli o yüzden oradan oraya koşmak zevkli hale geliyor. Oyuna puanım 8-8.5 falan. DLC'sini oynamadım ama o da hikayenin devamını anlatıyor.

Konu hortlamış ama bildiğim kadarıyla arkadaş forumu bıraktı.

Geç olacak ama full ana hikaye gitmek istersen 20 saate yakın bitirebilirsin gibi geliyor ama yan görevleri yapmamak mümkün değil bence çünkü yanlış hatırlamıyorsam fast travel olayı yok. Bu sayede oyun tüm haritayı gezdirerek görevden göreve koşturuyor seni. Görevlere giderken önünüze sivil çıkıyor yardım ediyorsunuz, zombiler çıkıyor kesiyorsunuz vb. oyunun süresi uzuyor. Ordan oraya koşmak normalde sıkıcıdır ama oyunun parkur ve dövüş mekanikleri çok zevkli o yüzden ordan oraya koşmak zevkli hale geliyor. Oyuna puanım 8-8.5 falan. Dlcsini oynamadım ama o da hikayenin devamını anlatıyor.
Hocam ben bu hafta almayı düşünüyorum son kararınız nedir dlc alınır mı? Teşekkürler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı