Dying Light hangi sürümü alınmalı?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 525M
Anakart
SATELLITE L755
İşlemci
intel(r) core(tm) i5-2410m cpu @ 2.30ghz (4 CPUs)
Arkadaşlar oyunun indimde olduğunu gördüm ama 2 adet Edition var hangisini almamı önerirsiniz? Ona göre direk onu alacağım. PC özelliklerini yazdım en düşük ayarlarda oynamak sorun değil benim için, kaldırır mı onu da söylerseniz sevinirim not olarak CS oynarken falan hiç drop yemiyordum kasmıyordu tabii ikisi aynı şey değil.

PC kaldırmaz hocam ekran kartı çok düşük kalıyor.

Arkadaşlar oyunun indimde olduğunu gördüm ama 2 adet Edition var hangisini almamı önerirsiniz? Ona göre direk onu alacağım. PC özelliklerini yazdım en düşük ayarlarda oynamak sorun değil benim için, kaldırır mı onu da söylerseniz sevinirim not olarak CS oynarken falan hiç drop yemiyordum kasmıyordu tabii ikisi aynı şey değil.

Seninkinin bir tık üstü bir laptopta zar zor oynadım oyunu. Oyunu en iyi şekilde oynamak için GeForce NOW'a göz atabilirsin.

GeForce NOW da ne fark ediyor ki.

Dostum bir deneyeyim en düşük ayarlarda olmazsa iade ederim zaten.

Dying Light Definitive Edition​

Farkları nelerdir?

GeForce NOW ile iyi bir internete sahipsen oyunları PC, telefon ve tablette oynayabiliyorsun.

Bu oyunu orada direk bu ekran kartına sahipken gayet düzgün bir şekilde oynayabiliyor muyum?

Birisi sistemin kötüyse diğer sürümü al demiş çok fark ediyor mu o olay.

Bu oyunu orada direk bu ekran kartına sahipken gayet düzgün bir şekilde oynayabiliyor muyum?

Birisi sistemin kötüyse diğer sürümü al demiş çok fark ediyor mu o olay.
Sürümler arası fps farkı olmaz hocam. GeForce now ile internetiniz iyi ise oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı