Dying Light mı Witcher 3 mü?

Blondie

Decipat
Makaleler
1
Selam bildiğiniz üzere Dying Light ve The Witcher 3 indirimde 20 TL'ye düştü sizce bu oyunlardan hangisini almalıyım Dying Light daha önce oynamıştım ama çok az oynamıştım ve bitirmemiştim. Witcher 3 hiç oynamadım. Dying Light'da CO-OP mod olduğu için kararsız kaldım ama Witcher'da çok güzel görünüyor sizce hangisini almalıyım hangisini oynarken daha çok eğlenirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bildiğiniz üzere Dying Light ve The Witcher 3 indirimde 20 TL'ye düştü sizce bu oyunlardan hangisini almalıyım Dying Light daha önce oynamıştım ama çok az oynamıştım ve bitirmemiştim. Witcher 3 hiç oynamadım. Dying Light'da CO-OP mod olduğu için kararsız kaldım ama Witcher'da çok güzel görünüyor sizce hangisini almalıyım hangisini oynarken daha çok eğlenirim?

Dying Light. Hem dünyanın gündeminde corona virüs salgını falan olduğu için bu oyunda biraz daha eğlenirsin. Witcher 3 sıktı bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler biraz daha düşüneceğim daha fazla kişi yanıtlarsa ona göre hangisini oynayacağıma karar vereceğim çünkü arada kaldım.

Witcher 3 indirimde aldım çok güzel oyun.

Ben The Witcher aldım, ileride Dying Light'ın indirimi bitmezse onuda alacağım çok kişi öneriyor.

Dosya Ekleri

• ss163.PNG
    ss163.PNG
    217,4 KB · Görüntüleme: 74

Geri
Yukarı