Dying Light oynanır mı?

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
RAM
16
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
RTX 3050 Tİ
Anakart
HP PAVİLLİON
İşlemci
İ7 11370H
Merhaba hem Dying Light 1 hem de 2'yi satın aldım az önce Steam'den ikisi toplam 205 lira tuttu. Hiç Dying Light oynamadım direkt olarak 2'yi oynasam sorun olur mu bir anlamazlık anlaşılmazlık vs. yaşar mıyım?

Merhaba hem Dying Light 1 hem de 2'yi satın aldım az önce Steam'den ikisi toplam 205 lira tuttu. Hiç Dying Light oynamadım direkt olarak 2'yi oynasam sorun olur mu bir anlamazlık anlaşılmazlık vs. yaşar mıyım?

Hiç oynamadım/izlemedim ama hikaye odaklı bir oyun ve ilk olarak birinci oyunu oynamanı öneririm.

2 oyunuda oynayıp bitirdim. İlk olarak 1. oyunu oynaman daha iyi olur orta kalite bir iş serinin 2. oyununa göre daha kötü olduğundan sonradan oynama isteğin gelmez. 2. oyunla 1. oyunun arasında hikaye olarak hiçbir bağlantı yok 2 diyalog saymaz isek. Zaten 1. oyunu co-op oynama şansında çok yüksek oyundan aldığın keyifi 2-3 katlar.

İki oyunu da oynayıp bitirdim. İlk oyunu bitirip 2.oyuna geçmenizi tavsiye ederim. Ayrıca 2.oyunun görev ve hikaye yapısından sonra ilk oyun işkence gibi gelir, bu yüzden ilk oyunu oynamanız iyi olur.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ilk 1. oyunu oynayın çünkü 2.oyunu oynadıktan sonra 1. oyun pek tat vermez. 1.oyunu bitirip 2.ye geçmek daha mantıklı. Kesinlikle dying light 1 inde oynanması lazım oda çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı