Dying Light vs PUBG vs Rainbow Six Siege

Hangi oyun?

• PUBG

Oy: 6 46,2%
  • Rainbow Six Siege (Starter Edition)

Oy: 5 38,5%
  • Dying Light the Following Enchanted Edition

Oy: 2 15,4%

• Oy verenlerin toplamı
    13

Şinasi

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sizce Dying Light the Following Enchanted mu alınmalı, (indirimde) PUBG mi yoksa Rainbow Six Siege mi? (Starter edition) Zaman geçirmek ve eğlenmek için istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dying Light - Çünkü oyunun bir hikayesi var. R6 ve PubG online oyunlar olduğu için en azından bana hitap etmiyor. R6 da ilk paketi önermem. Bundle paketi satın alırsan daha iyi olur, içeriği bol çünkü.

Şimdi Dying Light ve diğerleri bambaşka oyunlar. R6 arkadaşlarında varsa al derim aynı şekilde PUBG de bence sadece arkadaşlarla girdiğinde eğlenceli bu ikisi. Dying Light da güzel diyorlar bilmiyorum benim tarzım olmadığı için 1-2 saatten sonra sıkıldım.

Dying light arkadaşlarında varsa CO-OP çok sarıyor. Ama yoksa Rainbow veya PUBG alıp arkadaşlarınla oynayabilirsin. Benim önerim Dying Light veya PUBG.

Arkadaşlarınla oynayacaksan PUBG ve Rainbow Six Siege'den birini almalısın, önerim PUBG. Öte yandan Dying Light vakit geçirmek için çok güzel bir oyun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı