Rainbow Six Siege vs PUBG

Şinasi

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Rainbow Six Siege (Starter Edition) mi almalıyım yoksa PUBG mu? İkisini de çoğunlukla tek oynarım ama PUBG olan daha çok arkadaşım var, (oyunlarda tanıştım.) Sizce hangisi? Rainbow starter edition ne olduğunu bilmeyenler lütfen araştırıp cevap versinler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamadım ikisinide bunu başta söylemeliyim. Ama videolarını seyrettim ve oyunları biliyorum nasıl olduklarını. PUBG size daha açık bir dünya ve daha devasa bir çok oyunculu sistem sunuyor. Fakat silah mekaniklari çok gelişmiş değil. Ayrıca hâlâ optimizasyon sorunları var. En iyi ekran kartı bile ortalama 40-50 fps alıyor. Rainbow'a gelecek olursak. Bu oyunun açık dünyası biraz daha kısıtlı ve daha az oyuncu ile oynanıyor. Starter edition ile standart edition arasında fark neredeyse yok. Sadece hali hazırda karakterler açık geliyor.

Ayrıca bildiğim kadarıyola Rainbow'da singleplayer desteği var fakat PUBG' de yok. Aralarındaki fark bunlar. Bunları göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Şimdiden size iyi eğlenceler , iyi forumlar dilerim.

Bende Rainbow Six Siege (Starter Edition) var.Oyunda 675 saatim var hala sıkılmadım.Tavsiye ederim. Ancak Starter Edition karakterleri çok zor açılıyor normal oyunu almanı öneririm.

Bende Rainbow Six Siege (Starter Edition) var.Oyunda 675 saatim var hala sıkılmadım.Tavsiye ederim. Ancak Starter Edition karakterleri çok zor açılıyor normal oyunu almanı öneririm.

Seyrettiğim bir videoda adam 7-8 maç attığını ve 2030 para topladığını söylemişti. Sizin dediğiniz kafamı kurcaladı ben de Starter Edition düşünüyordum. Cidden çok mu zor?

Oynamana bağlı biraz.Şöyle ki standart oyunda karakterler 2000-2500(DLC karakterler hariç) açılıyor. Starter Edition ise her karakter için 12500 reinow kazanman gerekiyor. Her oyunda kazandığın zaman yaklaşık 250 falan alıyorsun. Bir de DLC karakterler var onlarda 25000 reinow. Yani sen düşün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı