Dying Light'da Cheat Engine hilesi sonrası ban yenir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

ArmOntAns

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Hızlı cevap verirseniz sevinirm. Ben Dying Light'ın VAC korumalı olduğunu bilmiyordum ve Cheat Engine'den Level yukselttim ve forumları okudum. Ban yer miyim vs. sonra benim popişim tıpış tıpış oldu. Ufak ufak ter aktı. Ben şimdi oyunun Save dosyasını silsem ve oyunu silip bir daha yuklesem ban yeme olasılığım var mı? Bu arada multiplayer'a girmiyorum ama unutup girersem diye korktum. Hızlı cevap verirseniz iyi olur. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iıı şey bütün efsanele seviyeselerini açmıştım.

İşte ben de öyle yaptım. Hatta üstüne item falan çoğalttım. Karakteri fulledim. Hala oynuyorum. Zaten sadece offline oynuyorsan bir şey olmaz. Online oynuyorsan da sınırsız can açmadığın sürece anlamazlar zaten.

İşte ben de öyle yaptım. Hatta üstüne item falan çoğalttım. Karakteri fulledim. Hala oynuyorum. Zaten sadece offline oynuyorsan bir şey olmaz. Online oynuyorsan da sınırsız can açmadığın sürece anlamazlar zaten.

Yukarıda dediğim gibi oyunun Save dosyasını silip oyunuda silip tekrar yüklersem hiç hile yapmassam ban riskim hala devam eder mi yani sonuçta bütün hileler %100 güvenli değil hala ban yeme riskim var.

Yukarıda dediğim gibi oyunun Save dosyasını silip oyunuda silip tekrar yüklersem hiç hile yapmassam ban riskim hala devam eder mi yani sonuçta bütün hileler %100 güvenli değil hala ban yeme riskim var.

Yüksek ihtimal gider. Ya hocam aslında hile yapsanız da fark etmez. Sadece Online girmezseniz de olur. Ama siz bilirsiniz. O zaman yüksek ihtimal bir şey olmaz.

Yüksek ihtimal gider. Ya hocam aslında hile yapsanız da fark etmez. Sadece Online girmezseniz de olur. Ama siz bilirsiniz. O zaman yüksek ihtimal bir şey olmaz.

Teşekkürler içime kurt düşmüştü Ark ımla falan beraber oynayacağımda yakın zamanda.

Zaten oyuna yeniden başlamayı planlıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı