Rehber Dying Light'ı Düşük Sistemde Oynayabilme Rehberi

Son sürümde de çalışıyor. Steam versiyonunda bu modla oynayabiliyorum.

İstediğiniz ayarla oynayabilirsiniz. Ama ikisini aynı anda uygularsanız FPS artışınız daha fazla olur.
Vakit ayırıp denediğin içn teşekkür ederim, Dying Light Manager programının yapımcısı sadece 1.4.0.0 sürümünde çalışır diye yazmıştı.

Deneyeceğim, sadece oyunu indirebileceğim sağlam link gerek. 😅😅

Biraz zor oldu ama 1.4.0.0 sürümü patch dosyasını buldum, torrent olarak indirebilirsiniz. Lütfen bittikten sonra çıkmayıp Seed ediniz.

Dying Light Update v1.4.0.0-RELOADED

Vakit ayırıp denediğin içn teşekkür ederim, Dying Light Manager programının yapımcısı sadece 1.4.0.0 sürümünde çalışır diye yazmıştı.

Deneyeceğim, sadece oyunu indirebileceğim sağlam link gerek. 😅😅

Biraz zor oldu ama 1.4.0.0 sürümü patch dosyasını buldum, torrent olarak indirebilirsiniz. Lütfen bittikten sonra çıkmayıp Seed ediniz.

Link bozulmuş hocam.

i7 2670qm 2.20GHz
8 GB RAM.
HD 7970M XT ve Intel HD Graphics 3000 ile 60 FPS akar mı?
Düzeltme HD 7690M XT

Kaldırır. Daha azaltılmış ayarlar 1'de gölge dışındaki ayarları uygulayıp, daha azaltılmış ayarlar 2'deki değerleri 512 yerine 256 yapıp oynamanız daha iyi olur.

Link bozulmuş hocam.

Turbobit'e yükledim, dosya boyutu 80 kb zaten. Ek olarak Google Drive'de yükledim.

Dying Light Update v1.4.0.0-Reloaded

Mesaj düzenleme süresi (60 dakika) dolduğu için yeni mesaj yazmak zorunda kaldım. :)
Link bozulmuş hocam.

Turbobit: Dying Light Update v1.4.0.0-Reloaded

Google Drive: Dying Light Update v1.4.0.0-RELOADED

Multi Upload: Dying Light Update v1.4.0.0-RELOADED

Mesaj düzenleme süresi (60 dakika) dolduğu için yeni mesaj yazmak zorunda kaldım. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı