Dying Light'ı tek kişi vs 2 kişi oynamak

Knight Davion

Kilopat
Merhaba.

Kardeşim ile sistemlerimiz aynı masada yan yana kurulu. İkimize de Dying Light oyununu aldım. Bu oyunu daha öncesinde hiç oynamadık. Kendim ilk görevi tamamladım ve Co-op açıldı.

Onda da ilk görevi tamamladıktan sonra ana oyunun hikayesini tamamlarken tek başıma oynamam ile yerel ağ üzerinden kardeşim ile beraber oynamam arasında hikaye açısından fark var mı?

Şimdi hikayeye göre şehre 1 kişi atladık ve insanların arasına karışmaya bir yandan da bilgi toplamaya çalışıyoruz. Hikayeye kardeşim ile birlikte devam edersem (edebiliyorsam eğer) senaryo mantıken nasıl etkilenecek bilmiyorum. Ana oyunu bitirdikten sonra da DLC'leri oynamak istiyoruz.

Bazı konuları tam oturtamadım.

Oyunu bitirmiş ve multiplayer olarak da oynayan arkadaşlardan spoiler vermeden yardımınızı rica ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Kardeşim ile sistemlerimiz aynı masada yan yana kurulu. İkimize de Dying Light oyununu aldım. Bu oyunu daha öncesinde hiç oynamadık. Kendim ilk görevi tamamladım ve co-op açıldı.

Onda da ilk görevi tamamladıktan sonra ana oyunun hikayesini tamamlarken tek başıma oynamam ile yerel ağ üzerinden kardeşim ile beraber oynamam arasında hikaye açısından fark var mı?

Şimdi hikayeye göre şehre 1 kişi atladık ve insanların arasına karışmaya bir yandan da bilgi toplamaya çalışıyoruz. Hikayeye kardeşim ile birlikte devam edersem (edebiliyorsam eğer) senaryo mantıken nasıl etkilenecek bilmiyorum. Ana oyunu bitirdikten sonra da DLC'leri oynamak istiyoruz.

Bazı konuları tam oturtamadım.

Oyunu bitirmiş ve multiplayer olarak da oynayan arkadaşlardan spoiler vermeden yardımınızı rica ederim. :)

Hikaye açısından farkı yok ama normal oyunun finali tek kişi oynanıyor.

Dostum hikaye konusunda aynı anda ilerlersiniz ama güç ve eşyalar biraz farklılık gösterebilir eğer tek devam edersen hikayeye kardeşin gelince senin kaldığın yerden devam eder lobi kiminse ona göre oynarsınız.

Oyunda co-op mantığı sadece serbestken mevcut hikayeye bi katkısı yok ama 2 nizde sinamatikleri izliyorsunuz ve finali tek oynamanız zorunlu. Dlc aynı mantık bu arada tavsiyem dlc oynamak yerine izlemeniz.

2 kişi oynamanızı öneririm, tek kişi eğlencesi olmuyor. Hikayede bir farklılık olmayacak fakat sadece oturumu kuran kişinin hikayesi ilerleyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı