Dying Light'ta son görevden sonra serbest dolaşabiliyor muyuz?

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Soru yukarıda. 2015 yılından hatırladığım kadarıyla final görevine girerken "Bir daha Harran'a geri dönemezsiniz" gibisinden bir yazı yazıyordu. Şu anda yan görevlerim var da, eğer serbest dolaşabileceksem final görevini bitirdikten sonra yapacağım. Cevaplar için teşekkürler.

Serbest dolaşabiliyorsun ama o görevin öncesinde ki saveden devam etmek zorundasın.
Anladım teşekkürler. Bir de konu Dying Light ile ilgili olduğu için bunu da sormak istiyorum. Şimdi ben 27 tane yan görev tamamlamışım ama hem sektör sıfırda hem diğer haritada panodaki şeyler dışında hiç ünlem yok. O panodaki şeyler mi görev sayılıyor?

Maalesef ben hikayeli oyunları tek oynamayı seviyorum. Ama konu açarsanız illaki oynamak isteyen birileri çıkar.

Oyunla ilgili bir şey sormak istiyorum
Davuda silah bulma görevinde silah köprüdeki polis arabasında mı eğer o arabadaysa ben oraya gittim kilit çok zor yazıyordu açana kadra arkadan zombiler ittiriyor başka bir yol var mı silah bulmak için

Oyunla ilgili bir şey sormak istiyorum
Davuda silah bulma görevinde silah köprüdeki polis arabasında mı eğer o arabadaysa ben oraya gittim kilit çok zor yazıyordu açana kadra arkadan zombiler ittiriyor başka bir yol var mı silah bulmak için
Silah ana görevlerden ilerledikçe karşınıza çıkıyor. Ve dediğiniz gibi polis arabalarından da çıkma ihtimali var. Polis arabalarının etrafında çok zombi varsa açabilmek için becerilerden kamuflaj becerisini açabilirsiniz. Böylece bir zombinin üstüne gelip V'ye basılı tuttuğunuz takdirde bir süre diğer zombiler size saldırmayacaktır. Bu sürede de kilidi açarsınız. Ben ilk silahımı Şu Cafer Otolastik'in yanındaki garip hareketli arkadaşa malzeme ararken bulmuştum ancak tabanca değildi. Tabanca dışındaki silahları kabul etmiyor. İlk tabancamı nerede bulduğumu hatırlamıyorum ancak illa ki tabanca çıkacak karşınıza merak etmeyin. Açık Dünya'da bulamazsanız ana görevlerde kesin çıkıyor. İstediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Cevaplamak isterim.

Silah ana görevlerden ilerledikçe karşınıza çıkıyor. Ve dediğiniz gibi polis arabalarından da çıkma ihtimali var. Polis arabalarının etrafında çok zombi varsa açabilmek için becerilerden kamuflaj becerisini açabilirsiniz. Böylece bir zombinin üstüne gelip V'ye basılı tuttuğunuz takdirde bir süre diğer zombiler size saldırmayacaktır. Bu sürede de kilidi açarsınız. Ben ilk silahımı Şu Cafer Otolastik'in yanındaki garip hareketli arkadaşa malzeme ararken bulmuştum ancak tabanca değildi. Tabanca dışındaki silahları kabul etmiyor. İlk tabancamı nerede bulduğumu hatırlamıyorum ancak illa ki tabanca çıkacak karşınıza merak etmeyin. Açık Dünya'da bulamazsanız ana görevlerde kesin çıkıyor. İstediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Cevaplamak isterim.
discorddan konuşabilirmiyiz

discorddan konuşabilirmiyiz
Benim mikrofonum yok maalesef. Eğer yazılı olarak bahsediyorsanız olur. Bu arada eklediğim resimde gösterdiğim yerde hatırladığım kadarıyla tabanca vardı. Ama emin değilim.

Dosya Ekleri

• dkdk.png
    dkdk.png
    391,5 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı