Dying Light'ta silahlar çok zayıf

gladioaze

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dying Light 1-de doktor Zere'nin ölümünü geçtim ve birkaç görev daha yaptım. Fakat hala dükkandan aldığım veya öldürdüğüm adamlardan aldığım zayıf silahlarla oynuyorum. Yoldan geçen üç beş zombiyi bile bayağı zorlukla öldürüyorum. YouTube'da bayağı araştırdım sadece expcalibur ve korek palanın yerini öğrendim ve aldım hasarları iyiydi fakat dayanıklılık çok az ve tamir edilmiyordular. Yeniden oluşturmak içinde bayağı malzeme gerekli. Sürekli kırılmayan ve tamiri kolay olan silah önerir misiniz? Katana, kılıç, bıçak yay fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
@borisyeisar Şimdi fark ettim hocam sen mi düzenledin bilmiyorum da spoilere sansür koymuşsun. Arkadaş çok büyük bir spoiler vermiş çünkü oyun hakkında bilgisi olmayan arkadaşları oyundan soğutacak bir bilgi vermiş arkadaş. İyi yapmışsın.

Oyuna gidip geldim. "Cehennem Azabı" pompalısı 1225 vuruyor. "Gecenin Kılıcı" da 325 vuran bir kılıç. İstedikleri işlevinin yanında hiçbir şey bence.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (40).png
    Ekran Görüntüsü (40).png
    2,8 MB · Görüntüleme: 19
@borisyeisar Şimdi fark ettim hocam sen mi düzenledin bilmiyorum da spoilere sansür koymuşsun. Arkadaş çok büyük bir spoiler vermiş çünkü oyun hakkında bilgisi olmayan arkadaşları oyundan soğutacak bir bilgi vermiş arkadaş. İyi yapmışsın.

Hocam benim de şu an yazdığım şeyi de sansürler misin? Spoiler olacak çünkü. Tahir'i öldürdüğün zaman bir kılıç alıyorsun o kılıç modifiye ile çok güçlü oluyor ve kolay kolay bozulmuyor.

Oyuna gidip geldim. "Cehennem Azabı" pompalısı 1225 vuruyor. "Gecenin Kılıcı" da 325 vuran bir kılıç. İstedikleri işlevinin yanında hiçbir şey bence.

Gecenin kılıcını nasıl elde edebilirim? Bir de o türden yakın dövüş silahları kılıç ve katana sopa gibi şeyler. Çünkü ses çıkarmak istemiyorum bir el ateş etsem şehirdeki bütün zombiler peşime takılıyor hep.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı