Çözüldü e-Devlet IMEI kaydederken ödeme sonrasında uygulamadan attı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PetrAFather

Hectopat
Makaleler
1
Bugün öğlen saat 15:00'da akrabamın telefonu için IMEI kaydı yaptırdık, zaten siteye zar zor girmiştik. Bilgileri vs. her şeyi kontrol edip ilerledik, ödemeyi yaptık ve dekontu indirip e-Devlet'e girdik. Ödemeyi kontrol et dememle beraber beni en başa attı. Dekont vs. var elimizde. IMEI'yi sorguladığımız zaman e-Devlet'te kayıtsız gözüküyor. BTK'yı arıyorum ama açmıyorlar, ne yapmalıyız?

Çözüm
Arkadaşlar şimdi konuya açıklık getireyim hallettim. Ben ödemeyi yaptıktan sonra attı ve ben tekrar kaydetme bölümüyle uğraşmadım. Şimdi sistem rahat şekilde çalışıyor. Tekrar aynı şekilde giriyorsunuz 0'dan kayıt yapar gibi bilgileri dolduruyorsunuz. Ödemeyi yaptığınız orada gözüküyor zaten bu sebepten ötürü bilgileri doldurup ilerlediğiniz zaman otomatikmen kayıt onaylanıyor. Şimdi sorguladığımda herşey yasal şekilde çıktı. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim.

Sanal e-Devlet'ten yapma direkt real yapabilirsin diye biliyorum
Hocam öyle bir şey yok maalesef. Vergi harcı e-Devletten ödeniyor sadece. Eninde sonunda halloldu 14 bin TL fazla vermeye gerek yok.
Arkadaşlar şimdi konuya açıklık getireyim hallettim. Ben ödemeyi yaptıktan sonra attı ve ben tekrar kaydetme bölümüyle uğraşmadım. Şimdi sistem rahat şekilde çalışıyor. Tekrar aynı şekilde giriyorsunuz 0'dan kayıt yapar gibi bilgileri dolduruyorsunuz. Ödemeyi yaptığınız orada gözüküyor zaten bu sebepten ötürü bilgileri doldurup ilerlediğiniz zaman otomatikmen kayıt onaylanıyor. Şimdi sorguladığımda herşey yasal şekilde çıktı. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim.

Sanal e-Devlet'ten yapma direkt real yapabilirsin diye biliyorum
Hocam öyle bir şey yok maalesef. Vergi harcı e-Devletten ödeniyor sadece. Eninde sonunda halloldu 14 bin TL fazla vermeye gerek yok.

Çözüm

Geri
Yukarı