e-Devlet okul nakil işlemleri ne kadar sürer?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 8B

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başka bir liseye nakil yaptırdım fakat ne kadar sürüyor tam olarak kabul edilip edilmemesi.

Arkadaşlar başka bir liseye nakil yaptırdım fakat ne kadar sürüyor tam olarak kabul edilip edilmemesi.
Geçen sene ilk dönemde nakil denediğimde sürekli cuma günü sabah saatlerinde nakil başvurum sonuçlanıyordu. Ekim ayından sonra ise aylık olarak ayın son iş günü sonuçlanmaya başladı. Sanırsam şu anda da haftalık olarak sonuçlanıyordur. Yani bu cuma sonuç gelebilir.

Geçen sene ilk dönemde nakil denediğimde sürekli cuma günü sabah saatlerinde nakil başvurum sonuçlanıyordu. Ekim ayından sonra ise aylık olarak ayın son iş günü sonuçlanmaya başladı. Sanırsam şu anda da haftalık olarak sonuçlanıyordur. Yani bu cuma sonuç gelebilir.
Müdür yardımcısı da bana öyle demişti normalde meslek lisesindeyim Anadolu'ya geçeceğim boş kontenjan olursa eylül boyunca her hafta pazartesi nakil yapsın dedi.

Müdür yardımcısı da bana öyle demişti normalde meslek lisesindeyim Anadolu'ya geçeceğim boş kontenjan olursa eylül boyunca her hafta pazartesi nakil yapsın dedi.
Evet bu durum Ekim ayının sonuna kadar böyle devam ediyor. Ekim ayından sonra ise nakiller aylık olarak sonuçlandığı için bayağı bir zorlaşıyor.

Evet bu durum ekim ayının sonuna kadar böyle devam ediyor. Ekim ayından sonra ise nakiller aylık olarak sonuçlandığı için bayağı bir zorlaşıyor.
Hocam dua edin Anadolu'da kontenjan açılsın da şu meslek lisesinden kurtulayım yardımınız için teşekkürler bu arada.

Umarım ne dilerseniz gerçekleşir. Çok programlı okullar (Anadolu/Meslek karışık) dahil meslek liselerinin geneli berbat bir durumda.
Hocam bir şey daha soracağım ben nakil yapmışım değil mi? Pek anlamıyorum ama yapılmış galiba.

1662481293657.png

Ben de tastikname ile uzaklaştırma alacağım. Sınıf hocamız eğer gitmezsen tastikname vereceğim dedi. Nakili bugün istesem kaç gün sonra belli olur?

Çok acil

Yeni konular

Geri
Yukarı