E devlet üzerinden deprem gönüllüsü aranıyor

Madenciler alakaları yok ama şöyle yardımı olur ağır işlerde yararlı olurlar. İnşaatçılar ise tamamında işe yararlı olur. İnşaatçıları çağırmadılar en son böyleydi.
Madenciler en kötü iş makinası gereken durumların altından kalkabilir.

Biraz daha uzun sürer ama hilti, matkap derken halledebilirler.

En kötü işleri hızlandırırlar.

Arkadaşlar gönüllü olduğunuz zaman oraya götürücekler diye bir şey yok şehrinizde afetzedeler için yapılan aktivitelere katılabilirsiniz şehrinizde gönüllü olabilirsiniz bir deneyin bence zararı olmaz.

Arkadaşlar gönüllü olduğunuz zaman oraya götürücekler diye bir şey yok şehrinizde afetzedeler için yapılan aktivitelere katılabilirsiniz şehrinizde gönüllü olabilirsiniz bir deneyin bence zararı olmaz.
Bunu yapmadan önce de yardıma gideceğiniz yerden insanlara ulaşıp insan gücüne ihtiyaç var mı diye sorun. Gün boyunca belediyede yardım etmeye çalıştım fakat beklediğimden çok daha az katkı sağladım. Burada pek organize çalışılmadığından da olabilir bu. Fakat yine de kalabalık yapmak yerine insanlara yardım edebileceğiniz yerleri tercih edin.

Madenciler yaşam koridoru denen bir şey kazıyorlarmış. O konuda çok ustalarmış sanırsam. O yüzden bence gerekli maden işçileri, 2-3 kürek atan inşaat işçisi de var onların pek bir yardımı dokunacağını sanmam.
mış ile olmuyor. İnşaatçılar boş ile dolu betonu anlayabilir. Nereye vuracağını madenci bilemez, faydası dokunmaz demiyoruz. Faydası tabii ki dokunur.

Yeni konular

Geri
Yukarı