E-Devlet yoklama kaçağı

Kanka e devletten hallet aynı mesaj bana da geldi sistem ilk başlarda sürekli hata veriyordu deniye deniye en sonunda tecil ettirdim 15 gün içinde onaylanacakmış.

wewe.png

An itibari ile işlem onaylandı askerliğimi 2026 ya kadar tecil ettirdim.

ssf.png

Son düzenleme:
Yok zaten otomatik olarak tecil ettiriyor ben hic e devletten ugrasmadim otomatik olarak tecil edildi. Herkese geldiyse o mesaj cok ugrasma duzelir

Aynı mesaj bana da geldi. Bir şey yapmam gerekiyor mu anlamadım.

E devlet üzerinden ya da askerlik şubesinden ertelemen gerekiyor.
Askerlik şubesine bence gitme kimlik fotokopisi, 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf, diploma vb. belge istiyorlar. E devlete gir arama bölümüne askerlik erteleme yaz gerekli şeyleri onayla kaydete bas 15 gün içerisinde işlem onaylanacak diye bildirim gelecek bundan sonra tek yapman gereken ara ara e devlete girip durumu kontrol etmen. Ben başvurduktan 3 saat sonra askerliğimi 2026 ya kadar ertelediler.

Yoklama işini hallettim zor da olsa. Yoklama işleminden sonra ne yapmam lazım. Şimdi askerlik erteleme yaptım. Aile hekimine gidip muayene olmam gerekiyor mu? İnternette yoklama formunu doldurduktan sonra aile hekimine gidip muayene olunması gerektiği yazıyor. Yarın aile hekimine gitmeyi düşünüyorum çünkü.

Son düzenleme:
Kanka e devletten hallet aynı mesaj bana da geldi sistem ilk başlarda sürekli hata veriyordu deniye deniye en sonunda tecil ettirdim 15 gün içinde onaylanacakmış.

Eki Görüntüle 861241

Eki Görüntüle 861416
Kaç gün içinde onaylandı bi de benim yanlış üniversite bilgileri çıkıyor

Eki Görüntüle 861241

Eki Görüntüle 861416
Kaç gün içinde onaylandı bi de benim yanlış üniversite bilgileri

Yeni konular

Geri
Yukarı