E-kitaplara nasıl ulaşabilirim

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar;

Bir süredir yurt dışındayım ve hazırlık okuyorum. Artık içim dışım İngilizce oldu kustum, kusacağım. Bu yüzden kafamı dağıtmak için biraz kitap okumak istiyorum malum yanımda getirdiklerimi bitirdim. Tavsiye edebileceğiniz her türlü yol-yordama açığım.

Üstadım bu paylaştığınız siteden ücretsiz olarak kitap okuyabilir miyim ? Detaylı olarak incelemedim.
Evet WattPad tamamen ücretsizdir. Kitapların büyük çoğunluğu üyeler tarafında 18-15 yas aralığında ve daha üstünde ki kişiler tarafından yazılmaktadır İOS ve Android uygulamaları vardır. Google Play Kitaplar gibi ücretli seçeneklerinde bulunduğu bir sisteme göre en iyi seçenek budur. Basit bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra sizde basit bir şekilde kitaplarını yazabilirsiniz istediğini kişileri takip edebilirsiniz. İnstagram gibi ama sadece hikaye paylaşıyoruz. Üstadım olarak yazmanız çok hoşuma gitti. [emoji1] [emoji3] [emoji3] [emoji1] [emoji1]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı