E-Nabız göz ve adnekslerin diğer bozuklukları MSÜ'ye engel midir?

Hocam siz şimdi sınava girdiniz gördünüz, sizce temeli olmayan biri 1 yılda hava harp kazanabilir mi? İmkansız mı? MSÜ sınavı ne kadar zor?

Vallahi ben sayısaldan kazandım sözel eşit vs kötüydü benim. Açık olayım hava harp zor. Astsubaylık kazanılır bence. Kara harp da kazanılır şahsen. TYT ile beraber gidiyor MSÜ hatta biraz daha kolay.

Siz gözünüzü nerede çizdirdiniz? Herkes diyor ki, gözünüzü çizdireceksiniz çizdirme işlemini e-Nabız'a işletmeyin, kayıt ettirmeyin diyor, böyle bir şey yapmak suç, özel hastanelerin de böyle bir şeye izin vereceğini zannetmiyorum. Sizin göz çizdirme ameliyatınız kayıtlara geçti mi?

@KenanBulutE
Göz çizdirmeyi resmi olmadan yapmak imkansız. Tamamen hurafe. Merdiven altı estetik gibi olur😅 3 yıl olmuş. Göz doktoru buna bakmaz. Okutur renk körü testi yapar göz ölçümü yapılır geçilir.
Öğrenci seçme uçuşunda sorun olabilir mi bilmiyorum.

Screenshot_2024-04-16-17-58-54-374_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

@KenanBulutE
Göz çizdirmeyi resmi olmadan yapmak imkansız. Tamamen hurafe. Merdiven altı estetik gibi olur😅 3 yıl olmuş. Göz doktoru buna bakmaz. Okutur renk körü testi yapar göz ölçümü yapılır geçilir.
Öğrenci seçme uçuşunda sorun olabilir mi bilmiyorum.

Eki Görüntüle 2170261
Hocam Allah razı olsun sizden, bu sorularu soracak birini bulamıyorum bir türlü 😁 Bu arada özel değilse, neden elendiğinizi sorabilir miyim?

Hayır hiçbir ağrı yoktu MSÜ sağ olsun 3 yıldır belim ağrıyor 😅 psikolojik hasta oldum.

Evet kalbi inceler.

Ah be, inernette şu tip yorumları çok görüyorum "20 senelik hayatımda, adını bile duymadığım bir rahatsızlık MSÜ muaynesinde çıktı" gibi.

Geçmiş olsun, hakkımızda hayırlısı artık yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı