e-Okul not girişi kapandı mı?

Hayır bildiğim kadarıyla daha kapanmadı.

Kapansada hocalar bir şekilde not girecektir onda sıkıntı yok ama fazladan 5 ortalama kazanabileceğini düşünmüyorum, annem ortaokulda matemetikçi sadece bir dersin ortalamasını 5 yükseltmek bile aşırı zor, sınav notunda değişiklik zaten yapamaz, sözlülerle de 5 ortalama kazanılmaz ben söyleyim.

@Cetcik
2 tane 100 sözlü ortalamayı 1 yükseltti 4 saatlik ders için. gerçekten fazla etkilemiyor.

Galiba kapandı ama teknoloji tasarım hocası sana pazartesi günü 100 vereceğim dedi. O nasıl olacak? Ortalamam 65 hoca 100 verince 67 olacaktı ve 3 puanı da hocalardan yalvar yakar almayı planlıyordum. Hocalar notumu nasıl girecek?
(Ortaokula gidiyorum)
bugün bizim 4 tane sözlü notu girildi

e-Okul not girişlerini bakanlık vs. kapatmaz, okul idaresi kapatır. İdare karne ve belge basmak için kapatır. Öğretmenler not girip tekrar basmamak için. E-okula cuma günü karneler verdildikten sonra bile notlar değiştirilebilir.

Galiba kapandı ama teknoloji tasarım hocası sana pazartesi günü 100 vereceğim dedi. O nasıl olacak? Ortalamam 65 hoca 100 verince 67 olacaktı ve 3 puanı da hocalardan yalvar yakar almayı planlıyordum. Hocalar notumu nasıl girecek?
(Ortaokula gidiyorum)
Ben liseye gidiyorum bize hocalar dün e okul kapanacak diyip bütün notları girdiler kapanmadı diyenler neye göre kapanmadı diyor hatta hocalar tam saat verdiler dün akşam 5'de kapanacaktı diye biliyorum not girişleri okuldan okula değişillik gösterirmi bilmiyorum

Ben liseye gidiyorum bize hocalar dün e okul kapanacak diyip bütün notları girdiler kapanmadı diyenler neye göre kapanmadı diyor hatta hocalar tam saat verdiler dün akşam 5'de kapanacaktı diye biliyorum not girişleri okuldan okula değişillik gösterirmi bilmiyorum
yeni sistem.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-16 194655.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-16 194655.png
    14,8 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı