e-Okul not girişi kapandı mı?

Galiba kapandı ama teknoloji tasarım hocası sana pazartesi günü 100 vereceğim dedi. O nasıl olacak? Ortalamam 65 hoca 100 verince 67 olacaktı ve 3 puanı da hocalardan yalvar yakar almayı planlıyordum. Hocalar notumu nasıl girecek?
(Ortaokula gidiyorum)

Öğretmenlere kapalı. İdare ile konuşup not giriyorlar. Tek başlarına giremezler.

Bu tür konular neden asla net olamıyor ya. Mesela sınıfta kalma olayı geldi, sadece 9. sınıf için mi her sınıf içinmi hâlen bazı kişiler zır şeyler söylüyor. Ortaokulda devamsızlık konusunda, bir kısım 5 özürsüz gün geçerse belge alınmıyor, bir kısım alınır diyor. Lise sınavları olmadan önce de bazıları açık uçlu olmayacak, bazıları tamamen açık uçlu olacak, bazıları şıklı ve açık uçlu olucak diyordu. Şimdi de e-okul ne zaman kapancak konusu. Sadece lisede devamsızlık sınırı açıkca belirtilmiş, onun dışında neredeyse tamamen üstü kapalı sistem.

Bize anlık girilmeyen not kalmadı, ve pazartesi, salı günü gitmememe rağmen devamsızlık yazılmadı hâlen. Hoca da demişti çarşamba'dan sonra gelmenize gerek yok diye. Kapandı galiba.

Hocam kapanmadı diye biliyorum,ben 8.sınıfım 2 tane öğretmen hala sözlüleri girmedi,onu geçtim yarına özürsüz devamsızlıkları özürlüye çevirmeye gidecek velim.

Hocam kapanmadı diye biliyorum,ben 8.sınıfım 2 tane öğretmen hala sözlüleri girmedi,onu geçtim yarına özürsüz devamsızlıkları özürlüye çevirmeye gidecek velim.
e-Okul not girişlerini bakanlık vs. kapatmaz, okul idaresi kapatır. İdare karne ve belge basmak için kapatır. Öğretmenler not girip tekrar basmamak için. E-okula cuma günü karneler verdildikten sonra bile notlar değiştirilebilir.

Galiba kapandı ama teknoloji tasarım hocası sana pazartesi günü 100 vereceğim dedi. O nasıl olacak? Ortalamam 65 hoca 100 verince 67 olacaktı ve 3 puanı da hocalardan yalvar yakar almayı planlıyordum. Hocalar notumu nasıl girecek?
(Ortaokula gidiyorum)

Daha kapanmadi öğretmenler için kapandı ama idareciler hala girebilir.

Ne zaman kapanacak benim yarın felsefe hocasından puan istemem lazım
Perşembe hocaya yalvar yakar iste idareden girsin Perşembe son çünkü ilk derslerde yanına git

Geri
Yukarı