e-Okul notlarım iyi mi?

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
Memur olmak istiyorum KPSS'ye çalışıyorum. Grafik tasarım ve 3D modelleme ile ilgileniyorum internetten para kazanıyorum ancak ailem özel sektör oluğu için izin vermiyor bu yüzden memur olmam gerek. Kendimi zorluyorum elimden geldiğince çalışacağım yeter ki insanlar bana memur desin istiyorum. Çok gurur verici bir şey.

1691776892311.png

İlgilendiğiniz hobileri işe çevirmeniz hayalinizdeki memurluktan size katlarca fazla para kazandırıp daha rahat bir hayat sunabilir. e-Okul notlarınız kötü. Eğer reşitseniz hayatınızı etkileyecek kararlarda ailenize biat etmenize gerek yok. Memurluk 80'lerdeki gibi "sağlam iş" kategorisinde değil. Bugün yarım yamalak bir yerde çalışan neredeyse herkes sigortalı.

Bana kalırsa hayatının en büyük hatasını yaparsın. Memur olmak için harcayacağın vakti en iyi olduğun alanda harcasan hem daha çok zevk alırsın hem de memur maaşından kat kat daha iyi kazanırsın. Ailen ile bir şekilde konuşup bu fikirlerinden vazgeçirmen bana kalırsa çok mantıklı olur.

Hemen açığa geç liseyi daha kısa sürede bitirirsin. Sınavlar zaten online gidiyor rahatlıkla geçersin, bu süre zarfında lise kpss sınavına çalış. 85 üzeri puan alıp memur olabilirsin.

Geri
Yukarı