e-Okul Temmuz'da devamsızlık girilmesi

WordDragons

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, benim devamsızlık özürlü 20, özürsüz 10'du ama Mayıs 24'ünde yarım gün devamsızlık yapmıştım ve o ne yazık ki ilginç bir şekilde bugün girilmiş ve web karnede sınıf tekrarı yazıyor. Bundan önce web karnede ortalama ile geçti yazıyordu ve karne günü okulun verdiği karnede de ortalama ile geçti yazıyordu ama Mayıs'ın 24'ünde yaptığım devamsızlık girilince karne e-Okul'da yenilenmiş ve sınıf tekrarı yazıyor kalıyor muyum, kalmıyor muyum bilen birisi yazabilir mi?

Öncelikle merhaba, benim devamsızlık özürlü 20, özürsüz 10'du ama Mayıs 24'ünde yarım gün devamsızlık yapmıştım ve o ne yazık ki ilginç bir şekilde bugün girilmiş ve web karnede sınıf tekrarı yazıyor. Bundan önce web karnede ortalama ile geçti yazıyordu ve karne günü okulun verdiği karnede de ortalama ile geçti yazıyordu ama Mayıs'ın 24'ünde yaptığım devamsızlık girilince karne e-Okul'da yenilenmiş ve sınıf tekrarı yazıyor kalıyor muyum, kalmıyor muyum bilen birisi yazabilir mi?
Kalıyorsun, ailenle beraber okula gidiyorsunuz ve müdür ile konuşuyorsunuz. Canı isterse silebiliyor.

Öncelikle merhaba, benim devamsızlık özürlü 20, özürsüz 10'du ama mayıs 24'ünde yarım gün devamsızlık yapmıştım ve o ne yazık ki ilginç bir şekilde bugün girilmiş ve web karnede sınıf tekrarı yazıyor. Bundan önce web karnede ortalama ile geçti yazıyordu ve karne günü okulun verdiği karnede de ortalama ile geçti yazıyordu ama mayıs'ın 24'ünde yaptığım devamsızlık girilince karne e-Okul'da yenilenmiş ve sınıf tekrarı yazıyor kalıyor muyum, kalmıyor muyum bilen birisi yazabilir mi?

Okul bittikten sonra yazamazlar müdüre gidin.

Okul bittikten sonra yazamazlar müdüre gidin.
Yazabilirler, normal süre içerisinde 5 iş günü var. Fakat bazen gözlerinden kaçabiliyor, sonradan yazabiliyorlar. Çözümü ise müdürle konuşmak, @omersrn71 dediği gibi, anlayışlı ve iyi biriyse makul davranıp silecektir.

Okul kapandıktan sonra yazılması çok saçma ben devamsızlığı Mayıs'ın 24'inde yaptım neredeyse 1,5 2 ay olmuş şimdi yazılması çok garip.

Geri
Yukarı