e-Okul'a nasıl girilir?

Hocam yanlış bilgi vermeyin, daha güvenlikli olsun diye önlem aldılar ,çok basit şekilde bilgilerinize ulaşılabiliyordu. Yukarıda da belirttiğim gibi e-devlet şifresi ile girebilirsiniz
Hocam ben arkadaşın dediğini yanlış anlamışım kusura bakma, ama dediğim yanlış bir bilgi değil benim e-devletim bağlı ancak giremiyorum, E-okul bakımda yazısı çıkıyor.

Bakım bitmiş şu an girilebiliyor.
Ben de takılıyor hocam. Giremiyorum.

Hocam ben arkadaşın dediğini yanlış anlamışım kusura bakma, ama dediğim yanlış bir bilgi değil benim e-devletim bağlı ancak giremiyorum, E-okul bakımda yazısı çıkıyor.

Ben de takılıyor hocam. Giremiyorum.
Screenshot_2024-03-27-17-59-13-516-edit_com.meb.vbsmobil.jpg
Peki ben nasıl girebiliyorum acaba?

Hocam nerden bileyim? Ben ne gördüysem onu söylüyorum. İşim gücüm yok millete e-okula girilmiyor diye yanlış bilgi mi vereceğim?
O zaman kesin bir şekilde söylemeyeceksin hocam. İlk yazdığın mesajlarda direk girilemiyor gibi yazmışsın. Neyse küçük bir yanlış anlaşılma olmuş sayalım iyi günler.

Hocam yanlış bilgi vermeyin, daha güvenlikli olsun diye önlem aldılar ,çok basit şekilde bilgilerinize ulaşılabiliyordu. Yukarıda da belirttiğim gibi e-devlet şifresi ile girebilirsiniz
Olum zaten 5 10 lira veren adam benim TC'me telefon no'ma kadar her şeyime ulaşabiliyordu ne güvenliği :D

Geri
Yukarı