Mezun olduktan sonra e-Okul'a nasıl girilir?

percyjackson

Centipat
Daha fazla  
Geçen haziran ayında mezun oldum şimdi e-Okul'a girmek istiyorum ama giremiyorum. e-Devlet'e atıyor orada da adınıza kayıtlı öğrenci yok falan diyor. Çözümü var mı? Okula gidip mi bakmam lazım?

Geçen haziran ayında mezun oldum şimdi e-Okul'a girmek istiyorum ama giremiyorum. e-Devlet'e atıyor orada da adınıza kayıtlı öğrenci yok falan diyor. Çözümü var mı? Okula gidip mi bakmam lazım?
Bundan birkaç ay evvel eski sistem tarzında giriş yapılabiliyordu fakat, okuduğum bilgilere KVKK sorunları sebebiyle bu tarz bir çözüm yolu denemişler. Yani anlaşılan mezun olan sistemden bakamıyor, sadece okuyan çocuğun ailesinin e-Devlet'inden giriş yapılıp bakılabiliyor.

Bundan birkaç ay evvel eski sistem tarzında giriş yapılabiliyordu fakat, okuduğum bilgilere KVK sorunları sebebiyle bu tarz bir çözüm yolu denemişler. Yani anlaşılan mezun olan sistemden bakamıyor, sadece okuyan çocuğun ailesinin e-Devlet'inden giriş yapılıp bakılabiliyor.

Annemden babamdan falan bakabiliyor muyum?

Son güncelleme sonrası artık VBS ye e-devlet üzerinden veli olanlar girebiliyor. Yakın bir zamana kadar yıllar önce mezun olmama rağmen son sene notlarımı görebiliyordum ama artık giremezsin maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı