e-Okul'da nakil kısmında sadece imam hatip görünüyor

batuhqnsrl

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okulumdan kurtulmak istiyorum ailemi ikna ettim ama sadece imam hatip çıkıyor. Ne yapabilirim? Okulu arasam falan nakil olur mu nakil yapma diyenler olacaktır fakat benim okulu görseniz herkes birbirinin yüzüne gülüyor. Arkasından atıyor hocalarda öyle hepsinin bana bir kini nefreti var. Çözüm bulun acil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar okulumdan kurtulmak istiyorum ailemi ikna ettim ama sadece imam hatip çıkıyor. Ne yapabilirim? Okulu arasam falan nakil olur mu nakil yapma diyenler olacaktır fakat benim okulu görseniz herkes birbirinin yüzüne gülüyor. Arkasından atıyor hocalarda öyle hepsinin bana bir kini nefreti var. Çözüm bulun acil.
Hocam okul idaresi ilgilenir.

imam hatip çıkıyor derken? ben de nakil aldırdım meslek lisesinden anadoluya gidip anadoluda ki mudur yardimcilariyla konustu velim sonra meslek okulumda ki mudur yarmicilariyla konustu ve oyle nakil aldi

Hocam okul idaresi ilgilenir.

Okula gidecek yüzüm yok.

İman Hatip okuyorsan eğer 10 sınıftan sonra sadece imam Hatibe gidebiliyorsun.

Daha düşüğü.

İmam hatip çıkıyor derken? Ben de nakil aldırdım meslek lisesinden Anadolu'ya gidip Anadolu'da ki mudur yardimcilariyla konustu velim sonra meslek okulumda ki mudur yarmicilariyla konustu ve oyle nakil aldi.

Benimki lise değil.

Geri
Yukarı