E-posta çalınmış olabilir mi?

Bilinmeyennnxxx

Centipat
Daha fazla  
Play Store'da gezerken bir oyun indiriyordum ve altta daha fazla cihazda mevcut diye bir şey çıkıp bir telefon markasının ismi yazıyordu. E-postamı başka birinin kullandığından şüpheleniyorum YouTube'da da o e postam kayıtlı ve orada beğenilen videolara girdiğimde yüzlerce Arapça video beğenilmiş ve ben bunları beğenmedim ayrıca ben bu e postayı Steam hesabımda bilgisayarımdaki Samsung hesabımda ve telefondaki çoğu uygulamada bu e postayı kullanıyorum çok kötü bir sıkıntı olma şansı var mıdır acaba?

Play Store'da gezerken bir oyun indiriyordum ve altta daha fazla cihazda mevcut diye bir şey çıkıp bir telefon markasının ismi yazıyordu. E-postamı başka birinin kullandığından şüpheleniyorum YouTube'da da o e postam kayıtlı ve orada beğenilen videolara girdiğimde yüzlerce Arapça video beğenilmiş ve ben bunları beğenmedim ayrıca ben bu e postayı Steam hesabımda bilgisayarımdaki Samsung hesabımda ve telefondaki çoğu uygulamada bu e postayı kullanıyorum çok kötü bir sıkıntı olma şansı var mıdır acaba?

Çalmışlar e postayı şifre değiş 2 aşamalı doğrulamayı aç.

@Bilinmeyennnxxx hocam ele geçirilmiş olabilir hemen şifre değiştirin ama şöyle de bir durum var mesela sizin Steam şifreniz ile mail şifreniz farklıysa Steam'e erişemez o yüzden hala bir sıkıntı görmediğiniz hesapların şifrelerini değştirim.

Tam olarak aynı olayı yaşadım forumdada belirttim, bir süre araştırdım nasıl olduğunu bulamadım, bende bu olay vpn ile bir apk yüklememden sonra gelişti ama tahminimce o yüzden olamaz, sizde ne zamandır böyle?

Bu arada giriş yapıldı gibi mailler gelmediyse birinin hesabınızı ele geçirmesi gibi bir olay olduğunu düşünmüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı