E-Posta @e**** ile başlıyor

Berkantuzelll

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım/Teknik Servis/Bilişim Mezunu
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşın eski İnstagram'ını geri almamız gerekli, eski uygunsuz resimlerinden dolayı. Şifreyi sıfırla yaptığımızda, ornek@e****.com olarak çıkıyor kurtarma E-Postası. Bilmek istediğim şey şu, e ile başlayan posta adları nelerdir? Örneğin: [email protected]. Bu tarz e ile başlayan E-Posta alan adları nedir? Email.com tarzında E-posta alacak bir yer bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşın eski İnstagram'ını geri almamız gerekli, eski uygunsuz resimlerinden dolayı. Şifreyi sıfırla yaptığımızda, ornek@e****.com olarak çıkıyor kurtarma E-Postası. Bilmek istediğim şey şu, e ile başlayan posta adları nelerdir? Örneğin: [email protected]. Bu tarz e ile başlayan E-Posta alan adları nedir? Email.com tarzında E-posta alacak bir yer bulamadım.

O e-posta örnek olduğu için * koyulmuş. Orada zaten email.com yazıyor.

Microsoft'un @example uzantısı var bildiğim.
Emre arkadaşımızın dediği gibi heralde, bulamadım onu almak için kaynak.
@example.com olarak alınmış bir mail adresidir belki ?
Bulmak için hafızamı yokladım, çok eskiden kuzenim kullanıyordu example mail adresini ordan hatırladım.
Nerden alınıyor aceba? Bilginiz var mı ?
Ücretli alan adı alır iseniz email ile başlar, email, com gibi uzantılar domain tabanlı oldukları için özel maillere girmektedir.
Peki ya arkadaşın E-Postası, [email protected], ise hesabını geri alabilirmiyim, yeni açılmış bir e posta sonuçta. Birde e***** olarak gözüküyor, Email sığmıyor yani, şaşırtmaca mı? Yoksa 6 hanel mi ?

Emre arkadaşımızın dediği gibi herhalde, bulamadım onu almak için kaynak.

Nerden alınıyor aceba? Bilginiz var mı?

Peki ya arkadaşın e-postası, [email protected], ise hesabını geri alabilir miyim, yeni açılmış bir e posta sonuçta. Bir de e***** olarak gözüküyor, email sığmıyor yani, şaşırtmaca mı? Yoksa 6 hanel mi?

Alan adı alman lazım uzantılı mail adresi almak istiyor isen ücretsiz halldemezsin eskiden ücretsiz açılabiliyordu şu an hepsi ücretli durumda.
Microsoft'un @example uzantısı var bildiğim.

Artık yok kabul etmiyor Outlook, hotmail dışında.
Emre arkadaşımızın dediği gibi heralde, bulamadım onu almak için kaynak.

Nerden alınıyor aceba? Bilginiz var mı ?

Peki ya arkadaşın E-Postası, [email protected], ise hesabını geri alabilirmiyim, yeni açılmış bir e posta sonuçta. Birde e***** olarak gözüküyor, Email sığmıyor yani, şaşırtmaca mı? Yoksa 6 hanel mi ?

Muhtemelen çalan kişi kurum epostası kullanmış hesabı geri alma durumu zor gibi duruyor yada dediğim gibi ücretli alan adı alarak deneyeceksiniz

Son düzenleme:
Alan adı alman lazım uzantılı mail adresi almak istiyor isen ücretsiz halldemezsin eskiden ücretsiz açılabiliyordu şu an hepsi ücretli durumda.

Artık yok kabul etmiyor Outlook, hotmail dışında.

Muhtemelen çalan kişi kurum epostası kullanmış hesabı geri alma durumu zor gibi duruyor yada dediğim gibi ücretli alan adı alarak deneyeceksiniz
Hesap aslında çalınmadı, arkadaşımın sevgilisinin eski hesabı, ergenken çekildiği şortlu açık fotoğraflar mevcut, onları silmek için şansımızı deniyelim dedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı