E-Posta Hesabı Nasıl Güvenceye Alınır?

Furkaan.q1

Hectopat
E postamı çalmaya çalışıyorlar 6 7 senelik e-posta adresim her şeyim burada. Aktarma yapma gibi bir şansım imkansız neredeyse hiç başıma böyle bir durum gelmemişti. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum eşitleme başarılı falan diyor anlamadım.
wwww.PNG

aaaa.PNG

sss.PNG

Şifrenizi değiştirip 2 aşamalı doğrulamayı etkinleştirin. Ardından bağlı olarak çalışan 3. parti bir yazılım varsa bağlantısını kapatın. Ek olarak cihazınızı tam tarama yapın. Zararlı bir yazılım varsa verilerinizi çalıyor olabilir. O yüzden Kaspersky ile hem bilgisayarınızı, hem mobil cihazınızı tarayın.

E postamı çalmaya çalışıyorlar 6 7 senelik e-posta adresim her şeyim burada. Aktarma yapma gibi bir şansım imkansız neredeyse hiç başıma böyle bir durum gelmemişti. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum eşitleme başarılı falan diyor anlamadım.
Eki Görüntüle 1692910

Eki Görüntüle 1692911

Eki Görüntüle 1692912

Linkini de bırakıyorum.

İki aşamalı doğrulamayı açtım şuanda başıma hiç böyle bişey gelmediği için evtikledim çünkü bütün banka hesaplarım bu e postada ve bütün inst twitter hepsi buna bağlı instagramım 1 ay içerisinde bi kaç defa gitti geldi 27 şubatda şifre değiştirdim e postam da az önce twitter hesabıma baktığımda 4 martta saçma sapan paylaşımlar yapılmış steam hesabımda aynı şekilde insanlara link falan atılmış

Birkaç hafta önce hotspot Free yüklemiştim bilgisayara bilgisayar açıldığında otomatik başlıyordu onunla alakalı bir durum olabilir mi? Şu anda da kaspersy yükledim

Birkaç hafta önce hotspot Free yüklemiştim bilgisayara bilgisayar açıldığında otomatik başlıyordu onunla alakalı bir durum olabilir mi? Şu anda da kaspersy yükledim

Farklı yerlerden girişlerinin sebebi VPN olabilir. Konumu değiştiriyor ne de olsa.

Geri
Yukarı