E-posta hesabım çalındı

Berke Yılmazz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler benim. Bir e postam vardı. O e postaya birisi girdi ve şifresini değişti. Bende aldığımda 1 kere değişmiştim. Her neyse. Hesabın e-posta adresini biliyorum. Fakat ad soyadını bilmiyorum ve çalan kişi hesabın telefon numarasını değiştirmiş. Bu hesabı kurtarmanın bir yolu var mıdır?

Arkadaşlar iyi günler benim. Bir e postam vardı. O e postaya birisi girdi ve şifresini değişti. Bende aldığımda 1 kere değişmiştim. Her neyse. Hesabın e-posta adresini biliyorum. Fakat ad soyadını bilmiyorum ve çalan kişi hesabın telefon numarasını değiştirmiş. Bu hesabı kurtarmanın bir yolu var mıdır?

Kurtarma e postası veya telefon numarası eklemediyseniz o hesabı unutun.

Kurtarma e-postanız var mı sanırım güvenliğiniz çok düşük iyi olsa girmek için ana telefondan izin ister onu kurtarmak zor maalesef giriş faaliyetlerinde ben değilim derseniz şifre değiştirmede birkaç seçenek sunacaktır ana telefon e-postanız var o dışında herkesi her yerden o kayıt e-postadan atacaktır ve Google sitelerindeki hesaplarda dahil o e-postaya bağlı.

Kurtarma e postası veya telefon numarası eklemediyseniz o hesabı unutun.

Eklese zaten bildirim gelir demek ki yok dediğiniz gibi unutmak zorunda bana da oyle oldu biri çalmaya çalıştı 2 gun sonra haberik oldu çalmaya čalışmış bildirimlerde o ben değildime bir bastım birkaç doğrulama istedi yaptım herkesi hesaptan attı ana telefon dışında ve de benim 2 tane kurtarma telefonum var.

Eklese zaten bildirim gelir demek ki yok dediğiniz gibi unutmak zorunda bana da oyle oldu biri çalmaya çalıştı 2 gun sonra haberik oldu çalmaya čalışmış bildirimlerde o ben değildime bir bastım birkaç doğrulama istedi yaptım herkesi hesaptan attı ana telefon dışında ve de benim 2 tane kurtarma telefonum var.

Temkinli olacan bu devirde.

E-posta Gmail hesabı mı yoksa başka bir hesap mı?
Kurtarma e-postası yoksa unut. Çünkü onun dışındaki kurtarma yöntemlerinden biri de kişisel bilgiler ve sen onları da bilmiyorsun.

Geri
Yukarı