Sahibinden hesabım çalındı

Hocam hesabınızı kullanıp bir satış yapılmaya çalışılıp önden para aldıysa sıkıntı yaşarsınız bu gibi dosyalarda ilgili siteden log kayıtları falan isteniyor fakat ip adresi vs de isteniyor bir şekilde kendini ifade edersin ama sıkıntı olursa zarar gidermek durumunda kalabilirsin.

Hocam hesabınızı kullanıp bir satış yapılmaya çalışılıp önden para aldıysa sıkıntı yaşarsınız bu gibi dosyalarda ilgili siteden log kayıtları falan isteniyor fakat ip adresi vs de isteniyor bir şekilde kendini ifade edersin ama sıkıntı olursa zarar gidermek durumunda kalabilirsin.
Şikayet edebilir.

Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Hesabı sildiysem herhangi bir sıkıntı olmayacağını, hukuksal bir süreç olursa da hesabı çalan kişinin IP adresinin tespit edilip ona yaptırım uygulanacağını söyledi.

Kapora dolandırcılığı yapılıyor hocam.
Hocam sahibinden üzerinden kapora atılamıyor ki? Satıcıyla iletişime geçmek istese bile konu sahibinin hesabı çalındığı için hesabı çalan başka bir IBAN verecek. Bu durumda da konuşmalar kayıt altında olduğu için kanıtlanabilir. Bir şey olmaz açıkçası.

Merhaba sahibinden hesabıma 4 saat önce giriş yapılmış şimdi maili kontrol ederken gördüm. Girer girmez hesabı kapattım fakat ev ilanı vermiş. Hemen hesabı kapattım şu an hesabımda hiçbir şey aktif değil. Başıma bir şey gelir mi?
Herhangi bir adamın geçmişi yoksa(Ürün satışı vs.)Hiçbir şey olmaz.

Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Hesabı sildiysem herhangi bir sıkıntı olmayacağını, hukuksal bir süreç olursa da hesabı çalan kişinin IP adresinin tespit edilip ona yaptırım uygulanacağını söyledi.
Hesabını 3. Şahıslar ile paylaşmadıysan sorun olmaz umarım bilgilerine nasıl eriştiler?

Geri
Yukarı