E postam çalındı

batin15tr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 10 yıllık e postam sanırım hacklendi rastgele kişiler boş boş e-posta atıyor ve yüzlerce e postama bağlı olan hesaplarıma giriliyor bilindik şeylerden Riot hesabım Spotify Netflix vs gibi hesaplarımın neredeyse hepsinin bilgisi değişti. 3 4 aydır da giriş kodları gelip duruyor e postama 2 aşamalı doğrulama ekledim şifre değiştirdim ama olmuyor bir şeylere de tıklamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-02-16-22-56-675_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2023-11-02-16-22-56-675_com.google.android.gm.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 10 yıllık e postam sanırım hacklendi rastgele kişiler boş boş e-posta atıyor ve yüzlerce e postama bağlı olan hesaplarıma giriliyor bilindik şeylerden Riot hesabım Spotify Netflix vs gibi hesaplarımın neredeyse hepsinin bilgisi değişti. 3 4 aydır da giriş kodları gelip duruyor e postama 2 aşamalı doğrulama ekledim şifre değiştirdim ama olmuyor bir şeylere de tıklamadım.

Durduk yere olamaz illaki bir yerden virus girmiş veya bir yere bilgilerini girmiş olabilir misin?

E postandan çok; şifrelerin patlamış gibi.
Benim de ara ara başıma geliyor bu sebepten standart şifremin olduğu platformdaki hesaplardan giriş bildirimi geliyor.

Temiz bir format.. kullandığınız platformların şifrelerini değiştime ve 2 aşamalı doğrulama şifre sorununuzu çözecektir.

Mail Spam'larına karşı; hesap ayarlarına bakın birara kişi listesinde olmayan mailleri gereksize taşıma ayarı vardı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı